اخبار

اندروید اوریو برای دستگاه‌های سری گلکسی اس ۶ عرضه خواهد شد

اندروید اوریو برای چند محصول سامسونگ

سامسونگ با موفقیت کامل توانست پرچم‌دارانی نظیر گلکسی اس ۶ و نوت ۵ را به همراه نسخه‌های دیگر آن‌ها از قبیل اس ۶ اج و اس ۶ اج پلاس را به فروش برساند.  در همین راستا نیز برای بسیاری از افرادی که هنوز از این تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند، دانستن این نکته که آیا سامسونگ به‌روزرسانی اندروید اوریو را برای دستگاه آن‌ها نیز عرضه می‌کند یا خیر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا دستگاه آنها هنوز هم از لحاظ سخت افزاری در جایگاه قوی ترین ها قرار دارد و به احتمال زیاد می تواند از پس به روز رسانی اندروید اوریو بدون هیچ مشکلی بر بیاید.

تا امروز اخبار ما در رابطه با به‌روزرسانی‌های ممکن اوریو برای گلکسی ۶ اس و دیگر انواع این دستگاه تنها در حد شایعاتی بود که در سطح سرانه‌ها منتشرشده بود اما هیچ‌کدام از این شایعات به‌صورت رسمی از سوی سامسونگ مورد تائید قرار نگرفته بود. درحالی‌که هنوز هم نمی‌دانیم که در آزمایشگاه‌های سامسونگ چه می‌گذرد اما شانس بسیار زیادی وجود دارد که این مدل‌های گلکسی و نوت به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت کنند.

یکی از اپراتورهای موبایل در ایالات‌متحده که بانام T-Mobile شناخته می‌شود اخیراً صفحه پشتیبانی خود را در رابطه با گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۶ اچ پلاس و نوت ۵ با اطلاعاتی درباره به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری آینده این دستگاه‌ها به‌روز کرده است. در اینجا پیامی قرارگرفته است که اعلام می‌دارد که این دستگاه‌ها ممکن است این به‌روزرسانی را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنند و سامسونگ در این رابطه موافقت کرده است.

بااین‌حال احتمال این‌که سامسونگ اجازه دهد که تنها یک اپراتور تلفن‌های همراه هوشمند خود را به اوریو به‌روزرسانی کند و این به‌روزرسانی را برای سایر مدل‌ها در تمامی نقاط جهان عرضه نکند بسیار کم است. حتی اگر اطلاعات T-Mobile در رابطه باعرضه به‌روزرسانی اوریو درست باشد، عرضه این به‌روزرسانی برای تمامی تلفن‌های یادشده که بر روی سیم‌کارت‌های T-Mobile قفل‌شده‌اند اندکی زمان‌بر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا