ریپورتاژ آگهی

حضور همیشگی پادشاه تایلند در مکان های مختلف

پادشاه تایلند حتی از پادشاه کره شمالی هم اعتماد به نفس بالاتری دارد. او را می توان در تمامی مکان های این کشور مشاهده کرد، البته نه جسمش را بلکه تصاویری گوناگون از او را. این پادشاه دستور داده تا در مکان های مختلف شهر، عکس هایی از او وجود داشته باشد تا مردم در هر لحظه به او فکر کنند و به یاد او باشند!

حضور همیشگی پادشاه تایلند در مکان های مختلف

گردشگران تور تایلند هنگامی که به این مکان تفریحی سفر می کنند و تصاویر پادشاه را حتی در اماکن عمومی مشاهده می نمایند، بسیار تعجب می کنند. حقیقت امر این است که پاشاه یک کشور، جایگاهی والا دارد که باید ارزش آن حفظ گردد و برخی از کارها در شان و منزلت او نمی باشد. نصب عکس و تابلوهایی از او در سراسر شهر، جالب به نظر نمی رسد ولی با این حال شهروندان تایلندی هم علاقه خاصی به او دارند و از این موضوع خرسند هستند.

حضور همیشگی پادشاه تایلند در مکان های مختلف

واجیرالونگ کورن یکی از جنجالی ترین پادشاهان دنیا می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تاج پادشاهی او که از طلا ساخته شده، 7 کیلوگرم وزن دارد. او همواره رفتارهای عجیبی از خود بروز می دهد، به طوری که چندی پیش درجه ژانرالی را به سگ محبوبش اعطا نمود و از این امر بسیار خوشحال و خوشنود بود.

حضور همیشگی پادشاه تایلند در مکان های مختلف

پادشاه کشور مالزی به درستی جایگاه خود را حفظ نموده به گونه ای که تاکنون هیچ از گردشگران تور مالزی او را حتی در خیابان ها هم مشاهده نکرده اند. همچنین این امر در رابطه با حاکم دبی هم صدق می کند و او هم بسیار کم در محافل عمومی و مقابل چشم گردشگران تور دبی دیده شده است؛ او اغلب در میهمانی های خاص و خنوادگی که دارای زرق و برق ویژه ای هستند حضور پیدا می کند و کمتر عکسی از او در سراسر شهر دیده می شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا