اخبار

خبری خوش برای دارندگان نوکیا ۵ و نوکیا ۶

نوکیا ۵ و نوکیا ۶ اندروید اوریو می گیرند

اخبار منتشر شده حاکی از آن هستند که دو محصول نوکیا یعنی مدل‌های نوکیا ۵ و نوکیا ۶ قرار است تا به نسخه جدید سیستم عامل اندروید یعنی اندروید اوریو مجهز شوند.

شرکت نوکیا پس از سپری کردن دورانی دشوار مجددا به عرضه رقابت بازگشته است ولی این بار به‌جای تمرکز بر روی محصولاتی مانند ویندوزفون، به سراغ استفاده از اندروید رفته است. این موضوع موجب شده است که بسیاری منتظر به‌روزرسانی برای محصولات این شرکت باشند و به‌تازگی نیز نسخه بتای آخرین نسخه اندروید یعنی اندروید اوریو ۸٫۰ برای دول مدل نوکیا ۵ و نوکیا ۶ آماده شده است.

البته بادی در نظر داشته باشید که هنوز تا زمان عرضه این به‌روزرسانی زمان زیادی باقی مانده است و حتی نسخه بتای یاد شده نیز هنوز در اختیار کاربران قرار نگرفته است. درصورتی‌که نسخه بتا در اختیار کاربران قرار گرفته و نتایج به‌دست‌آمده از آن مناسب بوده و باگ‌های نرم‌افزاری و اجرایی این سیستم رفع شود می‌توان شاهد آن بود که نسخه اصلی مدتی پس از آن به بازار عرضه شود.

شایان‌ذکر است که پیش‌ازاین نیز فعالیت‌هایی در زمینه عرضه اندروید ۸ برای نوکیا ۸ انجام شده بود و ماه گذشته شرایط این تلفن همراه بر روی اندروید ۸ به پایداری کامل رسیده بود. به این ترتیب با توجه به افزوده شدن نوکیا ۵ و نوکیا ۶ به این رده می‌توان درک کرد که نوکیا قصد دارد تا برخلاف دوره گذشته، این بار ازنظر نرم‌افزاری کاربران خود را به‌خوبی راضی نگاه دارد.

شایان‌ذکر است که گفته می‌شود که اگر همه‌چیز به‌خوبی پیش برود، تا ۲۰ روز دیگر شاهد عرضه نسخه‌ای از این سیستم عامل برای دستگاه‌های یاد شده خواهیم بود. شایان‌ذکر است که اگر می‌خواهید نسخه بتای اندروید اوریو را بر روی دستگاه خود امتحان کنید باید به سراغ وب‌سایت شرکت HMD رفته و اطلاعات تکمیلی درباره نحوه دریافت این نسخه را از آن‌ها دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا