اخبار گوناگونبازار خودرو

خودرو لوکس Arcfox با سیستم عامل Harmony هوآوی در راه است

براساس گزارش‌ها شرکت چینی Arcfox بزودی از اتومبیل الکتریکی لوکس خود را رونمایی خواهد کرد که از سیستم عامل Harmony هوآوی برخوردار است. این اتومبیل به صفحه نمایشی با سیستم سرگرمی Huawei HI مجهز است و شامل فناوری Lidar و پشتیبانی شبکه 5جی هم می‌شود.

گفته شده اتومبیل موردنظر از قابلیت رانندگی خودکار سطح 3 بهره می‌برد و مدلی ساده نیست. Arcfox Alph اولین وسیله نقلیه‌ای است که راه حل HI هوآوی برای خودروهای خودران را بدست آورده است. طبق پست WeChat توسط BAIC Blue Park New Energy Technology، شرکت صاحب Arcfox، توانایی رانندگی خودکار خودرو در بیشتر موارد، برای زمانی بوده که راننده نیاز به مداخله داشته باشد و هرگاهی نیاز نبوده از سیستم رانندگی خودکار بهره گرفت.

هوآوی و همکاری با شرکت چینی Arcfox

Arcfox AlphaS HBT در 17 آوریل در جریان نمایشگاه اتومبیل شانگهای به سه وسیله نقلیه Arcfox دیگر می‌پیوندد. سخنگوی موردبحث روز چهارشنبه گفته است: “این یک سدان لوکس نسل بعدی، هوشمند و کاملا الکتریکی است که به طور مشترک توسط Arcfox و Huawei ساخته شده است.”

مدیرعامل هوآوی، کن هو هفته گذشته تأیید کرد که هواوی قصد ندارد وسیله نقلیه‌ای را با برند خاص خود به بازار عرضه کند. این شرکت قصد دارد برای تهیه سیستم سرگرمی Huawei HI برای وسایل نقلیه با دیگر برندها همکاری داشته باشد.

از آنجا که هواوی برای کسب درآمد به دنبال مناطق خارج از تجارت مخابراتی و تلفن‌های هوشمند خود است، این شرکت امیدوار بوده تا با تولیدکنندگان خودرو بیشتر همکاری کند تا این سیستم عامل را به وسایل نقلیه بیشتری برساند. برای کسب جزئیات بیشتر باید تا 17 آوریل امسال منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا