اخبار

درگاه #100* صفر تا صد خدمات اینترنتی همراه اول

شرکت همراه اول همواره در تلاش بوده تا در ارائه خدمات به مشترکین خود به بهترین نحوه عمل کند و در این امر نیز تاکنون موفق بوده است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با درگاه #100* که امکان دسترسی به کلیه خدمات اینترنتی همراه اول را برای شما فراهم می کند، آشنا کنیم. با موبایلستان همراه باشید.

اگر جزء مشترکینی هستید که همیشه از خدمات و سرویس های اینترنت همراه اول استفاده می کنید، حتما اطلاع دارید که تا پیش از این برای فعالسازی هر نوع بسته اینترنتی (روزانه، ماهانه، سه ماهه و …) کدهای دستوری مختلفی وجود داشت و شما می توانستید با شماره گیری هر کدام از این کدهای USSD به خدمات مورد نظر خود دسترسی و آن را فعال کنید. این کدهای دستوری با پیش شماره های مختلفی ارائه میشد و بعضاً برای مشترکین دائمی و اعتباری و یا بسته های کوتاه مدت و بلند مدت این کدها متفاوت بود.

حالا شرکت همراه اول سامانه جامعی را ایجاد کرده که همه این خدمات به صورت یکپارچه برای کلیه مشترکین و کلیه خدمات اینترنتی توسط کد دستوری #100* قابل دسترسی می باشد.

درگاه #100*

درگاه ستاره 100 مربع خدمات بسیاری در خصوص اینترنت به مشترکین همراه اول ارائه می کند. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

  • حساب (استعلام، فعالسازی، لغو تمدید و…)
  • سی روزه (شامل انواع بسته های اینترنت یکماهه)
  • کوتاه مدت (شامل انواع بسته های یکروزه، یک هفته و ساعات خاص)
  • بلند مدت (شامل انواع بسته های دوماهه، سه ماهه، چهارماهه، شش ماهه و یکساله)
  • ترکیبی (شامل انواع بسته های ترکیبی مثل “کم بسته”، “خوش بسته”، “پر بسته” و …)
  • ویژه (شامل انواع بسته های اشتراکی، دوشنبه سوری، اینترنت پاک، مناسبتی و همراهی)

 

درگاه #100* صفر تا صد خدمات اینترنتی همراه اول

 

کلیه مشترکین از این پس می توانند با شماره گیری سر شماره #100* به کلیه خدمات ذکر شده دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است درگاه های #1000* و #10* و #1* نیز هرکدام به منظور ارائه خدمات خاصی در نظر گرفته شده است.

برای مثال درگاه ستاره 1000 مربع برای مشترکین جدید در نظر گرفته شده که با خرید و فعالسازی سیم کارت خود می توانند از طریق این سرشماره سرویس هایی مثل سرویس “خوش آمد 1000″، “مکالمه همراهی” و “پیامک همراهی” را استفاده نمایند.

همچنین مشترکان می توانند از درگاه #10* نیز به منظور اطلاع از صورتحساب و یا پرداخت قبض میان دوره و پایان دوره و سرویس های وابسته به آن استفاده نمایند.

درگاه #1* نیز برای خدماتی مانند خرید شارژ، اینترنت، قبض، رومینگ و … همانند سابق قابل استفاده می باشد، که با توجه به رویکرد جدید اتخاذ شده از سوی این اپراتور، احتمال داده می شود که به مرور زمان این خدمات نیز به درگاه یکپارچه #100* ملحق شود تا دسترسی به تمامی خدمات از طریق یک بستر واحد به مشترکین ارائه شود.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه همراه اول به آدرس https://www.mci.ir/ussd مراجعه نمایید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا