اخبار

معرفی سرویس اعتبار اضطراری ویژه مشترکین اعتباری همراه اول

حتما برای شما اتفاق افتاده که در شرایطی قرار گرفته باشید که نیاز به تماس فوری با شخصی دارید اما موجودی اعتبار سیم کارت شما تمام شده و به هر دلیلی (عدم وجود فروشگاه کارت شارژ، عدم دسترسی به اینترنت، نداشتن کارت بانکی، همراه نداشتن پول و …) امکان شارژ سیم کارت خود را نداشته باشید، در این مواقع چه کاری انجام می دهید؟ در این مطلب قصد داریم تا شما را با سرویس اعتبار اضطراری همراه اول آشنا کنیم تا در این مواقع از آن استفاده کنید. با موبایلستان همراه باشید.

سرویس اعتبار اضطراری چیست ؟

سرویس اعتبار اضطراری به مشترکین واجد شرایط که درخواست اعتبار می­کنند، مبلغ 600 تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک ماهه تخصیص می­ دهد و پس از اولین شارژ توسط مشترک مبلغ مذکور به علاوه 40 تومان هزینه کارمزد از حساب مشترک کسر میگردد. لازم به ذکر است مهلت استفاده از این اعتبار حداکثر تا یک ماه پس از فعالسازی سرویس می­باشد.

شرایط استفاده از سرویس اعتبار اضطراری

استفاده از این سرویس مستلزم داشتن شرایط زیر می باشد :

  • این سرویس مخصوص مشترکین اعتباری می باشد
  • حداقل 90 روز از فعالسازی خط گذشته باشد
  • اعتبار فعلی آن ها کمتر از 20 تومان باشد

شایان ذکر است که تاکنون سرویس اعتبار اضطراری فقط از طریق درگاه #1* ارائه می­ گردید که با اجرای این طرح از تاریخ 8 اسفند 1397 این سرویس از طریق #10* نیز ارائه می­ شود. همچنین کلیه قوانین تجاری سرویس اعتبار اضطراری که پیش از این برقرار بوده است کماکان صادق خواهد بود.

نحوه فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری

مشترک با شماره گیری هریک از کد­های دستوری جدول زیر به کدهای دستوری مورد نظر در درگاه #1* انتقال پیدا کرده و ادامه فرایند طبق روال فعلی درگاه #1* ادامه پیدا می­کند:

 

عنوان

کد سرویس اعتبار اضطراری درگاه #10*

کد مشابه سرویس اعتبار اضطراری درگاه #1*

وضعیت

*10*250#

*1*80#

فعالسازی

*10*251#

*1*81#

راهنما

*10*259#

*1*89#

چتر اضطراری

البته پیش از این نیز همراه اول در راستای شعار «هیچ کس تنها نیست» با ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری، مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت کرده است.

در سرویس چتر اضطراری خدمات مختلفی مانند “مکالمه اضطراری“، “درخواست تماس” و “درخواست شارژ” فعال بوده که با کد میانبر #۲۶*۱۱۱* قابل استفاده است. می توان گفت که سرویس درخواست شارژ مشابه سرویس اعتبار اضطراری است با این تفاوت که در سرویس درخواست شارژ شما از شخص دیگری درخواست می کنید و درصورت تائید آن شخص مبلغ 1000 تومن به شما از آن شخص منتقل می شود، اما در سرویس اعتبار اضطراری، مبلغ 600 تومن از طرف همراه اول به شما منتقل می شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا