اخبار

شایعات نشان می‌دهند تاریخ عرضه آیفون جدید ۲۶ شهریور خواهد بود !!!

شایعات پیرامون آیفون ۷ بسیار زیاد است. محصول بعدی کوپرتینو به‌شدت در حال شایعه سازی بوده و یکی از مهمترین این شایعات مربوط به تاریخ عرضه آیفون ۷ است؛ اما هیچ چیز هنوز به‌صورت رسمی تائید نشده است. به‌تازگی خبرهایی شنیده شده که نشان می‌دهد iPhone 7 در خارج از هفته‌ای که با ۱۲ سپتامبر آغاز می‌شود، عرضه خواهد شد.

آخرین خبرهای منتشر شده از evleaks@ به گوش می‌رسد. این افشا کننده‌ی معروف خبرهای تکنولوژی معتقد است که تاریخ عرضه‌ آیفون ۷ در روز جمعه ۱۶ سپتامبر برابر با ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ خواهد بود. اگر این خبر صحت داشته باشد؛ بنابراین مراسم رونمایی از iPhone 7 اپل در ۱۲ یا ۱۳ سپتامبر اتفاق خواهد افتاد.

بدیهی است تا زمانی که اپل دعوت‌نامه‌های خود را برای رویداد رونمایی از آیفون جدید، رسانه‌ای نکند، هیچ چیزی به‌طور یقین مشخص نخواهد شد؛ اما می‌دانیم که این اتفاق در اواسط ماه اوت خواهد افتاد. اپل چند سالی است که آیفون‌های جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی کرده و این دیگر به یک رفتار سنتی برای غول کوپرتینو بدل شده است. هیچ دلیلی وجود ندارد که میراث به‌جا مانده از استیو جابز بخواهد که در سال ۲۰۱۶ خرق عادت کرده و ماه دیگری را به‌جای سپتامبر برگزیند.

به‌احتمال بسیار زیاد اپل آیفون ۷ نسبت به نسل قبلی خود تغییر چندانی نکرده و بیشتر به یک به‌روزرسانی کلی شبیه است تا یک به‌روزرسانی انقلابی، شایعات حکایت از آن دارند که تغییرات اساسی اپل با آیفون ۲۰۱۷ رخ نشان خواهد داد و حتی شاید آیفون ۲۰۱۶ نامی به‌جز آیفون ۷ اختیار کند. ساعاتی پیش عنوان شد که آیفون ۲۰۱۶ اپل ممکن است با نام آیفون ۶SE معرفی شود؛ اما هنوز هیچ چیز به‌طور رسمی تائید نشده است. تا زمان مراسم رونمایی از محصول جدید کوپرتینو زمان زیادی باقی نمانده است. همه چیز تا کمتر از یک‌ماه دیگر مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا