اخبار

شایعه : اسنپدراگون ۸۲۱ تراشه‌ای است که به گوشی نکسوس نسل بعدی قدرت خواهد داد

در گذشته گفته شده بود که اچ تی سی قرار است گوشی‌های جدیدی برای برند نکسوس گوگل بسازد. هرچند به‌تازگی شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده که نه تنها به این موضوع اعتبار می‌بخشد بلکه مشخص می‌سازد که گویا قرار است یکی از گوشی‌های جدید برند نکسوس از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۱ استفاده کند.

در حال حاضر می‌دانیم که احتمالا دو گوشی جدید از برند نکسوس قرار است توسط اچ تی سی ساخته شود که یکی با نام S1 (Sailfish) و دیگری نیز با نام M1 (Marlin) شناخته می‌شود.

گفته شده Sailfish قرار است یک مدل بازطراحی شده از HTC 10 باشد به نظر می‌رسد Marlin یک محصول متفاوت باشد. در زیر قاب این تلفن هوشمند قرار است از یک تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۱ استفاده شود که در واقع نمونه‌ی اورکلاک شده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ است تنها فرکانس هسته‌های آن افزایش یافته است.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این محصولات به بیرون درز نکرده و فقط طبق این شایعه می‌دانیم که یکی از این محصولات قرار است از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۱ استفاده کند.

در مورد تراشه اما می‌توان گفت که انتظار می‌رود اسنپدراگون ۸۲۱ در کنار اسنپدراگون ۸۲۳ توسط کوالکام رونمایی شود که گفته شده مدل اسنپدراگون ۸۲۳ قرار است در گلکسی نوت ۷ و گلکسی نوت ۷ اج استفاده شود.

همچنین لازم به ذکر است که امکان دارد اچ تی سی تنها کمپانی نباشد که قرار است محصولی از برند نکسوس بسازد زیرا Charlenne Munilall ادعا کرده بود که هواوی بار دیگر برای گوگل تلفن هوشمند خواهد ساخت. این موضوع شاید کمی دور از ذهن برسد؛ اما موفقیتی که گوشی نکسوس ۶P به همراه داشت می‌تواند دلیلی باشد که باز هم شاهد همکاری هواوی با گوگل باشیم.
منبع :phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا