اخبار

شوخی جدید سامسونگ با طرفداران آیفون

سامسونگ علیه اپل

کمپانی سامسونگ همیشه دست‌آویزی برای شوخی با طرفداران وفادار برند اپل پیدا خواهد کرد و این بار به نظر می‌رسد که این دستاویز مربوط به طراحی شارژ اپل بوده باشد.

این کمپانی کره‌ای به‌تازگی و تنها چند روز بعد از آغاز فروش آیفون X به‌عنوان یکی از آیفون‌های انقلابی این شرکت ویدیو تبلیغاتی ویژه‌ای را علیه آن به انتشار درآورده است. این ویدیو که بانام ” رشد کردن” نام‌گذاری شده است، تاریخ ۱۰ ساله رشد آیفون‌ها را به‌عنوان تم اصلی خود قرار داده است و یکی از علاقه‌مندان به آیفون‌ها را نشان می‌دهد که همیشه و طی در این ده سال به‌عنوان مشتری پر و پا قرص اپل بوده است و این در حالی است که تلفن همراه هوشمند گلکسی نامزد این فرد در مواقع و شرایط مختلف همیشه یک گام از آخرین نسخه آیفون او در قابلیت‌ها جلوتر است.

این ویدیوی ۶۰ ثانیه از سال ۲۰۰۷ میلادی آغاز می‌شود که این شخص به نامزد خود تماس می‌گیرد و می‌گوید حدس بزن همین‌الان چه خریدم؟ سپس وارد سال ۲۰۱۰ می‌شود و در حال تصویربرداری با آیفون ۴ خود با کمبود باتری مواجه می‌شود و در سال ۲۰۱۳ میلادی نامزد فرد یادشده او را از سری جدید گلکسی باخبر می‌سازد و او نیز به‌شدت تحت تأثیر صفحه‌نمایش بزرگ و ۵٫۷ اینچی آن قرار می‌گیرد که در آن زمان بسیار بزرگ‌تر از صفحه‌نمایش ۴ اینچی موجود بر روی آیفون ۵ اس بود.

بعدازآن نوبت به سال ۲۰۱۶ میلادی می‌رسد که در طی اتفاقی کوچک این فرد و نامزدش به همراه تلفن‌هایشان به دریاچه‌ای پرتاب می‌شوند و پس‌ازآن شخصیت اصلی مجبور است تا آیفون خود را در یک کاسه برنج قرار دهد اما نامزد او شادمان تلفن همراه هوشمند گلکسی اس ۷ ضد آب خود را به وی نشان می‌دهد.

با حرکت به دنیای امروز می‌بینم که شخصیت اصلی ویدیو به دانگل آیفون ۷ نگاه می‌کند که بعد از برداشتن جک هدفون توسط اپل مجبور به استفاده از آن است. در همین حین نامزد او در حال لذت بردن از شارژ بی‌سیم است و این قابلیتی است که تلفن‌های همراه گلکسی سال‌ها قبل از ارائه آن بر روی نسخه‌های اخیر آیفون از آن بهره می‌بردند. در انتها این شخص تصمیم می‌گیرد که واقع‌بینانه در مقابل سامسونگ تسلیم‌شده و به گلکسی مهاجرت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا