اخبار

طراحی شیار صفحه‌نمایش آیفون‌ها تا سال 2020 ادامه دارد

اگر شما به‌عنوان یکی از استفاده‌کنندگان تلفن‌های همراه هوشمند جدید اپل از شیار صفحه‌نمایش به‌کاررفته در آن خوشتان نمی‌آید، خبر بدی برایتان داریم. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از افشاگر توییتری به نام Ice Universe، اپل به‌احتمال بسیار زیاد تا سال 2020 به طراحی صفحه‌نمایش شیاردار پایبند بوده و از این تاریخ به بعد فناوری صفحه‌نمایش حفره‌دار (hole-in display) را اتخاذ کند. با موبایلستان همراه باشید.

طراحی شیار صفحه‌نمایش آیفون‌ها تا سال 2020 ادامه دارد

مطالب مرتبط

ایده استفاده اپل از صفحه‌نمایش‌های شیاردار در سال 2019 چندان شگفتی‌آفرین نشده است زیرا همراه‌های هوشمند 6. اینچی و 6.1 اینچی آیفون XS Max و آیفون XRs مدل‌های جدیدی هستند که اپل طراحی آن‌ها را تا دو نسل حفظ خواهد کرد. چیزی که عجیب است، گمانه‌زنی در رابطه با استفاده از اپل از فناوری صفحه‌نمایش حفره‌دار است که هم‌اکنون هواوی و سامسونگ از آن استفاده می‌کنند.

حفره درون صفحه‌نمایش به مقدار بسیار زیادی کوچک‌تر از شیار صفحه‌نمایش موجود در آیفون است ولی این شیار نیز برای اغلب کاربران آزاردهنده نیست و بسیاری از آن‌ها حاضرند تا از این سری از صفحه‌نمایش‌ها در طول زمان استفاده کنند. برخی کمپانی‌ها نظیر اوپو نیز سعی کرده‌اند با استفاده از طراحی دوربین پاپ آپ، راه‌حلی برای کنار گذاشتن شیار صفحه‌نمایش به کار ببرند که البته این راه‌ها چندان موفق نبوده است.

البته لازم به ذکر است که خبر استفاده اپل از صفحه‌نمایش‌های شیاردار تا سال 2020 هنوز در حد شایعه است و به‌صورت رسمی تائید نشده است. البته لازم به ذکر است که شواهد حاکی از آن هستند که تلفن‌های همراه هوشمند سری 2019 اپل هنوز از شیار صفحه‌نمایش استفاده خواهند کرد اما در رابطه با همراه‌های هوشمند سال 2020 این کمپانی به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان به‌صورت قطعی خبر داد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا