اخبار

عرضه به‌روزرسانی فوری برای iOS جهت رفع مشکل تصحیح خودکار

به روزرسانی iOS

شرکت اپل به‌تازگی به سراغ عرضه یک به‌روزرسانی ویژه برای سیستم عامل iOS خود رفته است که موجب می‌شود تا مشکل تصحیح خودکار کلمات که به یک مشکل دردسرساز بدل شده بود را رفع کند.

سیستم عامل iOS نسخه ۱۱ با سروصدای بسیار زیادی به همراه پرچم‌داران جدید سری آیفون معرفی شد و سرانجام بسیاری از کاربران اپل توانستند تا این محصولات را در اختیار داشته باشند. با این وجود این سیستم عامل نیز مانند هر نسخه دیگری از سیستم‌های عامل در طول تاریخ، بدون ایراد نبوده است. به همین دلیل نیز این شرکت به‌سرعت نسخه ۱۱٫۱ را به بازار عرضه کرد تا بتواند مشکلات اولیه یافت شده را رفع کند.

پس‌ازاین بود که یک مشکل دیگر در این سیستم عالم کشف شد. هنگامی که کاربران دستگاه‌های آیفون یا آیپد اقدام به ارسال پیام‌های متنی می‌کردند، سیستم تصحیح خودکار در بسیاری از موارد حرف i را از متن‌های آن‌ها حذف می‌کرد. به این ترتیب پیام‌های متنی به یک عذاب بزرگ برای کاربران تبدیل شده بود. به نظر می‌رسید که استفاده از بسیاری از نرم‌افزارها به هیچ عنوان ممکن نیست. به این ترتیب اپل به‌سرعت وارد عمل شده و سیستم عامل خود را به‌روزرسانی کرد. این به‌روزرسانی که ۱۱٫۱٫۱ نام دارد، از همین امروز در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

شایان ذکر است که شرکت اپل از همین الان در حال کار کردن بر روی به‌روزرسانی نسخه ۱۱٫۲ است تا بتواند مشکلاتی مانند موارد کشف شده در سیستم موقعیت یاب جهانی یا جی‌پی‌اس را رفع کرده و سیستم عامل خود را بهتر و کامل‌تر کند. هنوز زمان عرضه نسخه ۱۱٫۲ از سیستم عامل iOS اعلام نشده است ولی نسخه بتای آن به‌زودی برای آزمایش در دسترس خواهد بود تا پس از رفع شدن مشکلات اولیه و بهینه‌سازی کامل، به صورت یک بسته رسمی برای همه کاربران به بازار عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا