اخبار

آغاز فروش نوکیا ۳۳۱۰ جدید در استرالیا

آغاز فروش نوکیا ۳۳۱۰ جدید در استرالیا

تلفن همراه نوکیا ۳۳۱۰ برای کاربران تلفن‌های همراه قبل از دستگاه‌های هوشمند به یک نوستالژی تبدیل‌شده است و بسیاری از بازگشت نسخه جدید و تا حدی پیشرفته این دستگاه هوشمند خرسند شده‌اند.

هم‌اکنون کمپانی نوکیا به‌صورت رسمی اعلام کرده است که نسخه جدید نوکیا ۳۳۱۰ کلاسیک در ماه آینده میلادی در استرالیا برای فروش قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که یکی از ویژگی‌های اصلی این نسخه جدید پشتیبانی از فناوری ۳G بوده و قیمت نهایی در نظر گرفته‌شده برای آن نیز تنها ۸۹٫۹۵ دلار است.

این نسخه جدید از ۳۳۱۰ در رنگ‌های متفاوت و رابط کاربری قابل شخصی‌سازی عرضه می‌شود و کاربر می‌تواند با استفاده از این قابلیت و بر اساس حالات روحی خود تم موردعلاقه دستگاهش را انتخاب کند. البته طرفداران نسخه اصلی نوکیا ۳۳۱۰ نباید از بیش‌ازحد مدرن شدن این دستگاه نگران باشند زیرا این تلفن همراه همچنان اصالت خود را حفظ کرده و قابلیت‌های مختص پدربزرگ خود ازجمله بازی مار را نیز در خود دارد!

البته جالب است بدانید که در کنار تجهیز نوکیا ۳۳۱۰ نسخه ۳G به بازی مار، این دستگاه در شهر سیدنی و باغ‌وحشی به نام Taronga که گفته می‌شود محل اسکان کشنده‌ترین مارهای سمی هستند رونمایی شده است. یوگو سرویکاس به‌عنوان مدیر ارشد محصولات کمپانی HMB گلوبال در رابطه با این دستگاه اظهار داشت که:« تصویرسازی مجدد ما از نوکیا ۳۳۱۰ پدیده‌ای جهانی و فرهنگی بوده است. در دنیای محاصره‌شده توسط تلفن‌های همراه هوشمند، ترکیبی از نوستالژی و تلفنی زیبا توجه افراد را جلب کرده است. طرفداران ما در سراسر جهان خواهان پشتیبانی این دستگاه از فناوری ۳G  بودند. طرفداران درخواست کردند و ما هم به درخواست آن‌ها گوش دادیم و نوکیا ۳۳۱۰ را به‌صورت ۳G ساختیم.»

البته لازم به ذکر است که این دستگاه در کشورهای دیگر نیز می‌تواند استفاده شود و تنها مختص استرالیا نخواهد بود. همچنین ساعت مکالمه در نظر گرفته‌شده باشد این دستگاه ۶٫۵ ساعت است و باتری آن می‌تواند در حالت آماده‌به‌کار تا ۲۷ روز دوام بیاورد.

این تلفن همراه در میانه ماه اکتبر در استرالیا در رنگ‌های بسیار متنوع در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا