اخبار

ماکلاب چیست و چه مزیت هایی نسبت به سایت های تخفیف گروهی دارد؟

در تاریخ 4 دی ماه 1398 طی مراسمی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه، نشست خبری معرفی مجموعه ماکلاب برگزار شد. در این مراسم مدیران این مجموعه به معرفی ماکلاب پرداختند که در ادامه این مطلب، گزارش این مراسم را به صورت سوال و جواب بیان خواهیم کرد تا با استارت آپ ما کلاب بیشتر آشنا شوید.

 1. ماکلاب از کجا شروع شد؟

اگر به سخنرانی من در سیزدهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک ایران مراجعه کنید مفصل توضیح دادم اما، خلاصه داستان ماشدن ما اینه؛ ما فکر کردیم، حس کردیم، دیدیم و تجربه کردیم که آدم­ های ما در جامعه به طرز خطرناکی از همبستگی اجتماعی، باورهای مشترک، خوش­بینی به آینده و ساختن رؤیاهایی برای یک آینده جمعی دور شده ­اند و به توده­ ای از من­ های جدا، جدا تبدیل شده­ اند. نقطه شروع ما ایجاد یک جامعه اینترنتی برای ماشدنِ من­ های تک به تک دور هم بود که اسمش رو گذاشتیم “ماکلاب” یا “باشگاهِ ما”.

 

 1. آیا ماکلاب یک استارت آپِ فروش تخفیف است؟

هم بله هم خیر. “ماکلاب” یک استارت آپِ که نقطه شروعش جمع کردن فروشنده ­ها و سرویس­ دهنده ­هایی هست که حاضر شده ­اند به جمعیت عضو “باشگاهِ ما” با دادن تخفیف حال بهتری رو تقدیم کنن، اما از اون جهت که ماکلاب همه تخفیفی که دریافت می­کنه رو به طور کامل تقدیم اعضاءِ عزیز می­کنه، پس فروش تخفیف نیست و ضمناً شما در “ماکلاب” اساساً کالاها و سرویس­های پذیرندگان رو به صورت مستقیم از خودِ آنها خریداری می­کنین و نه از “ماکلاب”، پس پولتون رو زمانی پرداخت می­کنین که محل، کالاها و خدمت موردنظرتون رو دیدین و پسندیدین، واقعیت اینه که “ماکلاب” هیچ حق واسطه ­گری برای این معرفی ­ها دریافت نمی­کنه. این البته شروع قصه هست و امکان های جذاب دیگه­ ای هم در راهه که کاملاً ماکلاب رو از فضای صرفا تخفیف جدا می کنه.

 

 1. آیا محدوده سنی و جغرافیایی برای عضویت در “باشگاهِ ما” هست؟

محدوده جغرافیایی کارکرد “ماکلاب” در حالِ حاضر فقط ایرانِ عزیز است که در آینده گسترش پیدا خواهد کرد، اما صرفاً به جهت محدودیت قانونی صدور ماکارت­های بانکی، تابع محدویت سنی اعلام شده توسط بانک مرکزی هست . در عین حال عضویت در شکل­های مختلفش در “ماکلاب” هیچ محدودیت سنی نداره و ما امیدواریم همه مردم عزیزمون به ما بپیوندن، در هر سنی و در هرکجایِ این آب و خاک.

 

 1. آیا همه می­تونن عضو “ماکلاب” باشن یا محدودیتی وجود داره؟

هرکسی در هر جای دنیا که به “ماکلاب” و فلسفه اجتماعی و سرویس­هایی که روی این جامعه اینترنتی تعریف شده و به سرعت رو به گسترش هست علاقه داشته باشه و به ما افتخار بده و قوانین و مقررات رو هم بپذیره ما با احترام میزبان او خواهیم بود.

 

 1. آیا “ماکلاب” مثل باشگاه مشتریان بانک­هاست یا تفاوتی وجود داره؟

سؤال خیلی خوبی پرسیدین چرا که “ماکلاب” گاهی با باشگاهِ مشتریان اشتباه گرفته می­شه. ما تأکید داریم که به هیچ وجه باشگاهِ مشتریان نیستیم، به این معنا که اساساً اعضای “ماکلاب” به هیچ وجه صرفاً به عنوان مشتریان در این جامعه اینترنتی دور هم جمع نمی شن. فلسفه نامگذاری “ماکلاب” هم خیلی واضحه؛ “باشگاهِ ما”، جایی برای تجربه یه حسِ بهتر نه باشگاهِ مشتریان. در واقع باشگاه مشتریان یک بانک، یک برنامه جانبی برای افزایش وفاداری مشتریان هست.(کسب و کار اصلی چیز دیگری است اما موضوع جامعه اینترنتی موضوع اصلی باشگاه ما هست)

 

 1. عضو شدن تو “ماکلاب” چه فایده­ای داره که مردم براش پول بپردازن؟

سازمان اجرایی “ماکلاب” با کمک شما اعضاء عزیز در حال تلاش برای ایجاد بیشترین امتیازها و بهترین اتفاق­ هاست، به طور مثال به محض پرداخت حق عضویت، شما 10 برابر مبلغ پرداختی، شارژ کدهای تخفیف کسب و کارهای آنلاین رو به دست میارین، یا در عضویت­ های نقره­ ای و بالاتر بیمه رایگان حوادث به شما تعلق می­گیره، همچنین امکان استفاده از کالاها و خدمات دارای تخفیف رو در 12هزار نقطه کشور عزیزمون و دسترسی به 1700 هتل داخلی و 3000 هتل خارجی با پیشنهادهای ویژه براتون فراهم می­شه، سازمان “ماکلاب” در حال آماده­ سازی بسته­ های VIP با پیشنهادهای فوق جذاب و باورنکردنی و تخفیف­ های بالای 50% در نقاط مختلف و صنوف متنوع هست که به زودی عرضه می­شه. به نظر میاد همین موارد برای پرداخت حق عضویت که مبلغ زیادی هم نیست کافی باشه، اما کارِ “ماکلاب” همین جا تموم نمی­شه و به زودی و با افزایش جمعیت، اعضای “ماکلاب” میتونن منتظر خبرهای شنیدنیِ بیشتری هم باشن که شامل امکانات گسترده­ تر برای زندگی بهتر خواهد بود.

 

 1. آیا “ماکلاب” الگوی مشابه در کسب و کارهای بین المللی داشته؟

اصولاً بنچمارکینگ و مطالعات کسب و کارهای مشابه با هدف بومی­ سازی الگوهای موفق در فاز امکان­ سنجی هر کسب و کاری لازم و ضروری ست. بالتبع ما هم چنین مطالعاتی را انجام داده ­ایم که با توجه به اون فلسفه اجتماعی مطرح شده، کسب و کاری کاملاً مشابه “ماکلاب” رو هیچ کجای دنیا سراغ نداریم اما در عین حال میشه گفت که این ایده ترکیبی از چند الگوی موفق دیگریست که از نام بردن آنها معذوریم.

 

 1. آیا سازمانها و شرکت­ها هم می­توانند از ماکلاب استفاده کنند؟

سازمان­های پیشرو در همه دنیا به درستی متوجه شده ­اند که منابع انسانی رو باید به عنوان سرمایه­ های ارزشمند سازمان مورد توجه ویژه قرار بدهند و برای اونها امکانات رفاهی گسترده­ ای رو فراهم کنند. در صورتی که سازمانی علاقه­ مند باشه که برای استفاده مجموعه عوامل انسانی خودش از سرویس ­های “ماکلاب” برنامه­ ریزی کنه، ما پیشنهادهای جذابی برای همکاری با اون سازمان خواهیم داشت. اگرچه سازمان­ های بزرگ­تر که شامل جمعیت­ های بیشتری هستند می­توانند با قیمت و شرایط مناسبتری این سرویس رو برای سرمایه­ های انسانی شون فراهم می­کنند اما همکاری با شرکت­های کوچک و متوسط هم برای “ماکلاب” افتخار بزرگی ست و دست همه مدیران ارزشمند سازمان­ها رو که تمایل دارن قدمی برای بهبود شرایط زندگی پرسنل و مشتریان شون بردارن رو به گرمی می­فشاریم.

 

 1. یک فروشگاه یا کسب و کاری که می­تونه به اعضاء سرویس بده چگونه باید به “ماکلاب” ملحق بشه؟

طبعاً هرکسی در هرجای کشور که کسب و کار کوچک یا بزرگی رو اداره می­کنه علاقه­ منده که خودش رو به جمعیت بزرگ “باشگاهِ ما” معرفی کنه. هر کسب و کاری اگر امکان ارائه کالاها یا خدمات با کیفیت رو با شرایط مناسبتر برای خانواده “ماکلاب” داشته باشه  میتونه ضمن پذیرش تعهدات مربوطه، پس از بررسی های اولیه سیستم مدیریت “ماکلاب” در جمعیت پذیرندگان قرار بگیره. “ماکلاب” از این کسب و کارها برای این حضور وجهی دریافت نمی­کنه، اما شرط ادامه حضور شما، ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناست توِأم با احترام ویژه به اعضاء این جامعه اینترنتی است که در مجموع رضایت اعضاء رو به همراه خواهد داشت.

 1. من توی سایت با عبارت ماکارت روبرو شدم، میشه بفرمائید این دقیقا یعنی چی؟

یکی از دغدغه ­های اعضاء این بوده و هست که علاقه ندارند به پذیرنده اعلام کنن که برای خرید با تخفیف مراجعه کردند. ما تا این لحظه این امکان رو در 3000 نقطه فراهم کرده ­ایم که از طریق یک قرارداد 3 جانبه بین ماکلاب، بانک و پذیرنده اعمال و دریافت تخفیف رو در انتهای خرید و بوسیله کارت خوان به اعضای عزیزمون تقدیم کنیم. یعنی شما به این 3000نقطه مراجعه می­کنید، خرید می­کنید و فروشنده مبلغ اصلی رو وارد می­کنه و شما کارت می­کشین. اما کارت خوان به صورت هوشمند مبلغ تخفیف رو اعمال می کنه و مبلغ کمتری رو از حساب شما کسر می­کنه. ضمناَ سازمان­هایی که جمعیت­های گسترده­ای داشته باشن می­تونن برای طراحی و دریافت کارت­های ویژه سازمانی خودشون با ماکلاب مذاکره کنن.

 

 1. ماکارت چه فرقی با کارت­های بانکی و اعتباری که می­شناسیم داره؟

این کارت کاملاَ شبیه یک کارت عضو شبکه شتاب عمل می­کنه و شما می­تونین برای پرداخت و دریافت وجوه با استفاده از شماره کارت از این کارت در سقف­های تعیین شده بانک مرکزی استفاده کنین. علاوه بر اون سرویس­های تخفیف و سرویس­های آینده مربوط به تقسیط خریدها روی این ماکارت پیاده­سازی شده که به اعضاء ماکلاب در سراسر کشور امکان ویژه و جذابی رو ارائه می­ده.

 

 1. آیا ماکلاب برنامه استخدام جدید نداره؟

ماکلاب یه استارت آپ دانش بنیان هست که به شدت رو به گسترشه و مطابق برنامه ­ریزی انجام شده ظرفیت اشتغال مربوط به این کسب و کار تا 2500 نفر تا پایان سال 99 دیده شده، که در حال حاضر 2000 نفر ظرفیت خالی وجود داره در صورتی که دارای مهارت­های فنی قابل قبول در زمینه­ های طراحی و توسعه نرم ­افزارهای تحت وب هستین و یا در خودتون استعداد قابل تأمل در حوزه بازاریابی و ارتباطات سراغ دارین و زمان کافی برای گرفتن یه شغل تمام وقت یا پاره وقت هم دارین و علاوه بر همه این ها علاقه­مند به یادگیری، پیشرفت و عضویت در تیم بزرگ سازمان ماکلاب هستین لطفا با مراجعه به وبسایت ماکلاب و تکمیل اطلاعات مربوطه اعلام آمادگی فرمائید. ماکلاب همواره به دنبال جذب باهوش­های خلاق، جاه­ طلب، باانگیزه و پرتلاشه.

 

 1. آیا امکان اخذ نمایندگی از ماکلاب وجود داره؟

قطعاَ وجود داره. سازمان فروش ماکلاب یه برنامه جامع برای همکاری­های تجاری تهیه کرده که در اون هر فرد، سازمان یا شرکتی که بتونه به اهداف تعیین شده دست پیدا کنه ضمن دریافت آموزش­های متناسب و پشتیبانی­های فنی از ماکلاب موفق به دریافت گواهینامه نمایندگی رسمی خواهد شد و با توجه به بازارهای جذب شده توسط این نماینده امکان ارتقاء سطح نمایندگی و در نتیجه افزایش منافع دریافت شده توسط نماینده وجود خواهد داشت. نمایندگان ماکلاب از طریق جذب اعضای جدید یا تمدید عضویت اعضاء قدیمی بازاریابی سازمان های ملی و محلی و شرکت های فعال، یا از طریق فروش سرویس ماگرام به جامعه پذیرندگان و کسب و کارهای در حال رشد همچنین از طریق فروش بسته­ها و محصولات جدید ماکلاب و در نهایت از طریق عضویت در شبکه­های اطلاع­رسانی می­توانند نسبت به انواع گسترده­ای از درآمدزائی برای خود اقدام کنند.

ماکلاب چیست و چه مزیت هایی نسبت به سایت های تخفیف گروهی دارد؟

 1. ماگرام چیست؟

ربات ماگرام یک ابزار پیشرفته مدیریت اینستاگرام است که با استفاده از ابزارهای خود به شما امکان مدیریت هرچه بهتر پیج و جذب کاربران و رسیدن به هدف خود را متناسب با نیاز شما را فراهم می کند، با این ابزار کاربران دائمی و روزانه زیادی به شما اضافه می کند که به راحتی ریزش نخواهند داشت و به مشتریان دائمی شما تبدیل می شوند، این روش مطمئن ترین روش برای جذب کاربر واقعی است، که به روش عادی و طبیعی عمل می کند، هرچند سرعت کمتری دارد، به همین خاطر در کنار این خدمات پکیج هایی و تنظیماتی طراحی شده اند که با سرعت بسیار بیشتری امکانات مدنظر شما مانند فالور،کامنت، لایک و … برایتان فراهم می کند، این پکیج ها با دقت و کیفیت بالایی تهیه شده اند و در عین حال هزینه های بسیار مناسبی دارند.

 

 1. موضوع بسته بیمه رایگان که در سایت نوشته شد چیه؟

همه ما امکان داره در طول روز دچار حوادثی بشیم. فکر کنین لیز خوردن روی زمین برفی یا افتادن از یک پله یا حوادث بزرگ و کوچکی که نه محیط کارمون براش فکری دارن نه بیمه­های خودروئی جوابی بهش میدن. ماکلاب برای همه اعضاء یک بیمه حادثه دارای پوشش­های پزشکی پیش­بینی کرده که پس از ثبت­نام و تکمیل اطلاعات این بیمه­نامه به صورت رایگان برای اعضاء صادر و به اطلاعشون می­رسه. جزئیات این بیمه­نامه رو می تونین در سایت ماکلاب مطالعه کنین.

 

 1. آیا ماکلاب هم بخشی از تخفیف فروشگاه­های بزرگ و پذیرندگان رو برای خودش برمی­داره؟

خیر، این یکی از ویژگی­ها و برتری­های مدل کسب و کار ماکلاب است که همه تخفیف­های دریافتی از فروشندگان رو مستقیم و به طور کامل رو در اختیار اعضاء قرار می­ده. ماکلاب از طریق پرداخت­های اعضاء محترم کسب درآمد می­کنه و عدم وابستگی این کسب و کار به درآمدهای سمت فروشندگان باعث افزایش قدرت نظارت و کنترل کیفیت سرویس­ها و کالاهای ارائه شده خواهد بود.

 

 1. منظور شما از سبک تازه زندگی چیه؟

ماکلاب قصد داره در آینده نزدیک برای بهبود سبک زندگی اعضا و افزایش کیفیت زندگی با استفاده از ابزارهای هوشمند و بهره­گیری از گستره همکاران علمی و تجاری خود پیشنهادهای متفاوتی را به اعضاء محترم ارائه بده. ما امیدواریم بتونیم به مرور زمان به مفهوم سبک تازه زندگی نزدیک شویم.شاید دیگه مجبور نباشیم با پول هایی که نداریم چیزهایی رو بخریم که لازم نداریم. اون هم برای پز دادن به آدم­هایی که چشم دیدنشون رو نداریم(برگرفته از دیالوگ فیلم فایت کلاب) یک زندگی بهینه تر، لذت بخش تر و به صرفه تر.

 

 1. اینکه نوشتید ماکلاب یه حس خوب دقیقاً چه کاری انجام می­دید؟

ما در ماکلاب به دنبال پاسخ­دادن به این سوال هستیم که آیا می­توان محیطی رو طراحی کرد که اعضاء حاضر در این محیط بتوانند با حضور خود حتی برای لحظاتی احساس بهتری را تجربه کنن. از نظر ماکلاب همه برنامه­ها، محصولات و تولیدات باید در مسیر ایجاد این احساس با ارزش حرکت کند. این نگرش به تیم ماکلاب انگیزه­ای دوچندان توأم با مسئولیت اجتماعی هدیه خواهد داد که در نتیجه شاهد افزایش روزافزون این حس خوب خواهیم بود.

 

 1. می­تونید درباره عضویت­ها صحبت کنید؟

پیش­بینی ما این است که براساس مطالعات بازار انجام شده گروه­ها و اقشار مختلف هموطنان عزیزمون ممکن است در مقاطعی به بخش­های متفاوتی از خدمات نیاز داشته باشند که به تبع اون می­تونن با انتخاب نوع عضویت مرتبط هزینه متناسب با همان نوع عضویت رو انتخاب کنن. 4دسته براساس الگوهای مختلفی که نتایج مطالعات بازار انجام شده، به دست آمده است، انتخاب و دسته­بندی شده­اند.

 

 1. چه تفاوتی میان انواع 4گانه عضویت وجود دارد؟

در گروه برنزی اشتراک 6ماه ست و اعضاء ضمن دریافت 1000 امتیاز ماکلابی و 10 برابر بسته­ کدهای تخفیف می­تونن از 9000مرکز ارائه کننده کالا و خدمات طرف قرارداد ماکلاب با رزرو کد تخفیف استفاده نمایند.

دسته مشترکین نقره­ای علاوه بر امکانات دسته برنزی از بیمه حوادث با تعهد50میلیون ریال بهره­مند می­شن و امتیاز ماکلابی آنها 2000امتیاز است. مدت این اشتراک و سایر اشتراک­های دیگر 12 ماه است.

بسته طلائی پوشش بیمه­ای 100میلیون ریال و 3000امتیاز ماکلابی و 590هزار تومان کدهای تخفیف به همراه دارد. مشترکین الماس ضمن دریافت 5000 امتیاز ماکلابی پوشش بیمه­ای 15میلیون تومان و بسته­ کدهای تخفیف آنلاین به ارزش 990 هزار تومان دریافت می­کنند. همچنین با دریافت ماکارت در آدرس اعلام شده علاوه بر 9000مرکز تخفیفی با بن­کارت می­تونن از 3000 مرکز طرف قرارداد؛ تخفیف حضوری روی کارت خوان دریافت نمایند. همچنین به این دسته از مشترکین تخفیفات ویژه­ای در حوزه دندانپزشکی و زیبایی اعطاء خواهد شد. نکته اینکه برای استفاده از مراکز تخفیفی حضوری یا با کارت، محدودیتی در مبلغ وجود نداره. محدوده عددی مربوطه به کدهای تخفیف بیزینس های انلاین هست.

 

 1. کدام قشر و طبقه بازار هدف اصلی ماکلاب را تشکیل می­دهد؟

سیستم ماکلاب تلاش می­نماید برای همه اقشار و طبقات اجتماعی مزیت­هایی را فراهم نماید. هدف­گیری اولیه بر روی طبقات آسیب­پذیر و طبقه متوسط جامعه بوده و ما امیدواریم بتوانیم در شرایط سخت اقتصادی امروز گام­هایی رو برای بهبود معیشت و سطح زندگی هموطنانمون فراهم کنیم. البته در میان فروشندگان کالا و خدمات چه در بخش­های عمومی و چه در بخش­های تخصصی، سلامت و زیبایی و غیره ارائه دهندگانی متناسب با نیاز و کیفیا طبقات بالادست نیز موجود می­باشد.

 

 1. آیا ماکلاب قراره یک سوپر اپ باشه و مابقیه بیزینس­ها رقابت کند؟ اگر اینطوره کدام کسب و کارها رقیب­های اصلی ماکلاب هستند؟

همانطور که قبلاً اشاره شد، ماکلاب بیشتر از هر چیز، یک جمعیت اینترنتی است که برای بهبود سبک زندگی و افزایش کیفیت زندگی اعضای این جامعه تشکیل شده و تلاش می­کنه به عنوان یک استراتژی کلان، ماکلاب قصد بازتولید و یا رقابت با هیچ یک از کسب  و کارهای آنلاین موجود را نداره بلکه حداکثر به عنوان یک…. فرابازار بستری برای همکاری­های مؤثر و گسترده با کسب و کارهای موفق و در حال رشد تلقی می­شه که می­تونه یک همکار صمیمی و نزدیک وابسته سودآور برای این کسب و کارها به حساب بیاد.

 

 1. آیا یک عضو معمولی ماکلاب هم می­تونه درآمدی برای خودش داشته باشه؟

بله. برای افرادی که قصد فعالیت تجاری در بستر ماکلاب را دارند محیط جذابی فراهم شده است. اونها می­تونن با تبدیل اشتراک الماس به اشتراک تجاری که صرفاً با یک درخواست و تأئید مدیریت کسب و کار انجام میشه وارد دنیای کسب و کار ماکلاب بشن و از اونجا به بعد ضمن دریافت آموزش­های بازاریابی و حمایت­های لازم، براساس پلان نمایندگی­های فردی مسیر رشد و افزایش درآمد رو طی کنند. کافیه از طریق راه­های ارتباطی برای همکاری در این زمینه اعلام آمادگی کنند تا به سرعت در برنامه جذب و آموزش واحد نمایندگان قرار بگیرند.

 

 1. آیا برنامه­ای برای فروش اقساطی به اعضاء دارید؟

بله. با توجه به شرایط سخت اقتصادی و کاهش قدرت خرید هموطنان نیاز به دریافت حمایت­های اقتصادی از جمله ارائه طرح­های فروش اقساطی و ضریب سود مناسب احساس می­شود. ماکلاب قصد ورود به حوزه بانکداری و لیزینگ را ندارد اما با گروه­هایی از بهترین ارائه­دهندگان این خدمات در حال مذاکره است تا بتواند بهترین امکانات را در اختیار اعضاء قرار دهد.

 

 1. داستان اشتراک اینترنتی که در اختیار اعضاء هست چیه؟

طی تفاهم نامه­ای که با شرکت مبین­نت عقد گردیده است ماکلاب طرح ویژه­ای برای استفاده اعضاء از اینترنت شرکت مبین­نت با طرح­های ویژه­ای که مختص ماکلاب است و حتی در خود سایت مبین­نت موجود نیست تدارک دیده که از جمله بهره­مندی از مودم رایگان و همچنین قیمت پکیج­های به صرفه­تر است.

 

 1. تخفیف آنلاین با تخفیف حضوری چه فرقی داره؟

تخفیفات آنلاین آن دسته از کسب و کارهای اینترنتی هستند که کدتخفیف آنها در سایت ما قرار می­گیرد که به صورت آنلاین قابل استفاده است و تخفیف حضوری همان بن­های تخفیف است که رزور می­شوند و با حضور در محل کسب و کار فروشنده قابل استفاده است.

 

 1. وقتی میگید 10برابر کدتخفیف دقیقاَ منظورتون چیه؟

تمامی اعضایی که اشتراک های ماکلاب را خریداری می نمایند می توانند در مدت اشتراک خود از اعتبار تخفیفی ماکلاب به اندازه 10 برابر قیمت اکانتی که خریداری نموده اند اعتبار دریافت نمایند.این اعتبار از 100،000 تا 990،000 برای اشتراک های برنزی تا الماس توزیع شده است.

این اعتبار شامل چند صد کد تخفیف از کسب و کار های مطرح آنلاین می باشد که اعضا میتوانند از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن های خدماتی نظیر درخواست تاکسی ، سفارش انلاین  غذا،رزرو انلاین هتل، خرید انلاین بیمه و خرید آنلاین کالاو …پیش از پرداخت کد دریافتی از ماکلاب را وارد نموده و تخفیف دریافت نمایند.

این بسته بدون محدودیت زمان و تعداد استفاده در مدت اشتراک می باشد و پس از اتمام قابل تمدید نیز هست.

 

 1. آیا مراکز پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی که با جون مردم سروکار دارند به خاطر تخفیف از کیفیت کم نمی­کنند؟

ما سعی کردیم در این بخش با دقت و حساسیت زیاد مراکزی را انتخاب کنیم که جزو بهترین­­ های حوزه­ های تخصصی خودشان باشند. این امر باعث می­شود مراکز منتخب به جهت حفظ برند و خوشنامی و اعتبار خودشان و نیز برای حفظ جمعیت گسترده مشتریانی که از طرف ماکلاب به آنها ارجاع می­شوند به هیچ وجه روی کاهش کیفیت و بازی با سلامت مردم ریسک نکنند. ضمن اینکه سیستم سازمان ماکلاب بر روی فیدبک نارضایتی احتمالی در این بخش­ها با شدت و حساسیت بیشتری واکنش نشان می­دهد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا