ریپورتاژ آگهی

معرفی 10 دستگاه ماینینگ برتر در سال 2019 جهت استخراج ارزهای دیجیتال

برای جلوگیری از دست رفتن سود حاصل از ماینینگ ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم و … ما لیستی از بهترین تجهیزات ماینینگ را برای شما فراهم کرده ایم که در این لیست دستگاه های ماینینگ بر اساس قیمت ، هشریت ، و مصرف انرژی بررسی خواهند شد. امیدواریم نهایتا به شما کمک کنیم تا بهترین دستگاه ماینینگ مناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

به رغم مزیت هایی بسیاری که ماینینگ ارزهای دیجیتال ممکن است برای شما داشته باشد هزینه خرید و راه اندازی این ماینرها و مصرف انرژی تاثیر مستقیمی بر روی بازدهی فرایند ماینینگ شما خواهد داشت لذا میبایست با انتخاب صحیح بهترین دستگاه ماینینگ توازنی بین هزینه و دارمد خود ایجاد کنید.

انتخاب دستگاه ماینینگ اشتباه میتواند هزینه های فرایند استخراج را افزایش داده و تمامی برنامه ریزی های شما را نابود کند .

 

2  عامل اصلی که میبایست در زمان انتخاب دستگاه ماینینگ به آن توجه کنید به شرح ذیل میباشد:

 

مصرف برق

چه میزان برق دستگاه ماینینگ شما مصرف میکند ؟ این یک عامل بسیار مهمی است چون پس از پایان هر دوره زمانی که قبض برق خود را دریافت کنید میتواند باعث از دست رفتن سود حاصل از استخراج ارزهای دیجیتال شما شود .

مبنا تخمین مصرف برق دستگاه های ماینینگ بر اساس وات میباشد و هر چه این عدد کمتر باشد به معنی کم مصرف بودن دستگاه ماینینگ شما است .

 

هشریت

به زبان ساده هش ریت سرعت عملکرد دستگاه ماینینگ می‌باشد. استخراج ارز دیجیتال (ماینینگ کریپتو) شامل یافتن بلاک ها از طریق محاسبات پیچیده می‌باشد. بلاک ها مشابه پازل های ریاضیاتی اند. دستگاه های ماینینگ باید هزاران یا حتی میلیون ها حدس در ثانیه بزنند تا جواب صحیح برای حل بلاک بیابند.

 

به عبارت دیگر برای استخراج موثر یک بلاک، ماینر باید طوری هِدِر بلاک را هش کند که کمتر یا برابر با هدف (تارگت) شود. با تغییر سختی، هدف نیز تغییر می‌کند. برای رسیدن به هش (یا هدف) مورد نظر، ماینر باید بعضی از هدرهای بلاک که نانس (nonce) نام دارند را تغییر دهد. هر نانس با “۰” شروع شده و برای رسیدن به هش (یا هدف) ضروری افزایش می‌یابد.

از آن جا که تغییر نانس کاملا تصادفی می‌باشد، احتمال رسیدن به هش (یا هدف) مورد نظر بسیار کم است. بنابراین ماینر با تغییر نانس باید تلاش زیادی کند. تعداد دفعاتی که ماینر در ثانیه برای رسیدن به هش تلاش می‌کند را هش ریت یا قدرت هش می‌گویند.

از لحاظ فنی هشریت بالاتر به معنی قدرت بیشتر دستگاه ماینینگ شما میباشد.

 

رتبه اول: Bitmain Antminer S9i | ماینر s9i  شرکت بیت مین

 

اگر به تازگی وارد دنیایی ماینینگ و ارزهای دیجیتال شده اید حتما حتی یک بار هم که شده اسم دستگاه Antminer s9i  را شنیده اید .

Antminer S9i یکی از ماینرهای موجود در بازار میباشد به صورتی که با داشتن 189 تراشه امکان استخراج با قدرت بهتری نسبت به سایر مدل های دیگر با برای بیت کوین به شما میدهد.

 

رتبه دوم : Halong Mining DragonMint T1 | دراگون مینت T1

ماینر DragonMint T1 یکی از ماینرهای موجود با کارایی بسیار بالا میباشد که با قدرت 16تراهش توسط یکی شرکت چینی وارد بازار شده است

مصرف برق این DragonMint T1 برابر است با 1480 وات و دمای این ماینر حدود 25 درجه سانتی گراد میباشد.

تا این لحظه این ماینر پربازده ترین ماینر موجود در بازار میباشد پس اگر تمایل به خرید ماینر دارید هیچ شکی به خود راه ندهید و سریعا اقدام  به خرید این دستگاه ماینر کنید . بازدهی DragonMint T1 تقریبا 20 درصد بیشتر از S9 میباشد

این دستگاه توسط کارخانه با پاور به فروش میرسد.

 

رتبه سوم: Bitmain Antminer T9 | انت ماینر T9 شرکت بیت مین

ماینر Antminer T9 یکی از گزینه های مناسب در حال حاظر در بازار میباشد البته اگر شما امکان مهیا کردن برق با قدرت 220v-264v داشته باشید میتوانید ماینر Antminer T9 را جز یکی از گزینه های خود قرار دهید .

 

رتبه چهارم: Pangolin Whatsminer M3X | ماینر  واتس ماینر M3X

Whatsminer M3X یکی از ماینرهای جدید بازار میباشد که توسط شرکت Pangolin به بازار آمده است ، این ماینر با دارا بودن یک منبع تغذیه که در بالای دستگاه جاسازی شده است سعی کرده در هزینه های نگهداری و خرید ماینر برای مشتریان خود صرفه جویی نماید.

لازم به ذکر است منبع تغذیه Whatsminer M3X دارای قدرت 220 وات میباشد.

در این مدل یعنی Whatsminer M3X شرکت سازنده سعی کرده است با بهبود سیستم خنک کننده گرمای تولید شده در حین فرایند ماینینگ را کاهش داده و نهایتا منجر به ثبات هشریت و قدرت دستگاه شود.

شما توسط Whatsminer M3X میتوانید بیت کوین و یا بیت کوین کش را با حداقل مصرف برق و هشریت استخراج کرده و به سوداوری برسید.

 

رتبه پنجم: YLX ASIC Miner Zig Z1+ 7.28GH/s  | ماینر دایون زیگ وان پلاس

ماینر Zig Z1+ یکی از پرفروشترین ماینرهای موجود در بازار میباشد ، این ماینر اولین ماینر در بازار تجهیزات ماینینگ میباشد که از چیپ های 28nm استفاده کرده است که با قدرت شگفت انگیز خود میتواند بازدهی و سودآوری بالایی را برای سرمایه گذار خود به ارمغان بیاورد.

به زبان ساده اگر بخواهیم قدرت یک عدد ماینر Zig Z1+ بیان کنیم میتوانیم بگوییم هر دستگاه ماینر Zig Z1+ قدرتی برابر با 106 کارت گرافیک مدل 1080TI دارد و یا این را بدانید که هر دستگاه Zig Z1+  میزان سود آوری بیشتری نسبت به ماینرهای Z9  و یا M3  دارد  . لذا این ماینر را میتوانید جز یکی از گزینه های خود برای خرید قرار دهید .

ماینر Zig Z1+ در حال حاظر با توجه به قدرت بالا ، مصرف برق پایین و ابعاد بسیار کوچک یکی از اصلی ترین گزینه ها برای اشخاصی میباشد که تمایل دارند در مکان های نظیر منازل و … اقدام به ماین ارزهای دیجیتال کنند.

 

رتبه ششم: Avalonminer 741 Antminer 7.3 | اوالون ماینر 741

ماینر Avalonminer 741 محصول شرکت Canaan  میباشد و با استفاده از الگوریتم SHA-256 و مصرفی برق مناسب توانسته در بین ماینرها جای خود را به سرعت باز کند.

ماینر Avalonminer 741 دارای نرخ هشریت 7.3 ترا بر ثانیه میباشد و توان الکتریکی ان 1150 وات میباشد  . لازم به ذکر است برای اتصال این دستگاه به اینترنت و ارتباط چندین دستگاه ماینر Avalonminer 741 شما نیاز به کنترولر شرکت Cannan  دارید که باید به صورت جداگانه انرا تهییه نمایید.

 

رتبه هفتم: Bitmain Antminer S15 | ماینر s15  شرکت بیت مین

ماینر Bitmain Antminer S15 گل سرسبد ماینرها در بازار فعلی ایران میباشد ، بسیاری از صاحبان فارم های صنعتی با توجه به سختی نسبتا بالای شبکه و هزینه های جاری که مجبور هستند برای واردات و خرید این تجهیزات پرداخت کنند سعی میکنند بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و ماینر Antminer S15 یکی از این گزینه ها است .

با ورود ماینرهای ۷ نانومتری تجهیزات ماینینگ وارد عصر جدیدی شده است. با کمک تراشه‌های ۷ نانومتری بیت مین یک میلیارد ترانزیستور در یک چیپ قرار گرفته و کارایی محاسبات افزایش یافته است

با این دستگاه ماینر شما قادر خواهید بود بیت کوین ماین کنید و بیت کوین (bitcoin) و یت کوین کش (BCH)  و تمام ارز هایی که  با الگوریتم مشابه هستند را با قدرت محاسبه 28TH/S  ماین کنید و این دستگاه رقیب پر قدرت دستگاه انت ماینر Antminer S9 هست که توان استخراج بیت کوین بیشتری رو داره و انت ماینر کم مصرفتری نسبت به Antminer  S9  هست.

ماینر Antminer S15 را میتوانید یکی از بهترین ماینرهای طراحی شده توسط شرکت بیت مین نامید که توانسته یک سرو گردن از سایر مدل های ماینر شرکت بیت مین بالا باشد  .

 

معرفی 10 دستگاه ماینینگ برتر در سال 2019 جهت استخراج ارزهای دیجیتال

 

رتبه هشتم: Innosilicon T3   | ماینر  اینوسیلیکون T3

اژدها وارد میشود

ماینر Innosilicon T3  با نرخ سودهی بالا یکی از بهترین گزینه ها برای علاقه مندان به فعالیت در حوزه ماینینگ ارزهای دیجیتال میباشد . هشریت بالا ، مصرف برق پایین ، سیستم خنک کننده قوی برخی از مزیت های این ماینر میباشد.

اینوسیلیکون T3 برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است. که بهبودهای بسیاری در طول عمر نسبت به محصولات پیش از خود داشته است. Innosilicon پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را به شکلی خلاقانه با افزایش فرکانس دینامیک و سیستم خنک کننده اضافی جهت کارایی و قابلیت اطمینان بیشتر به کار می‌گیرد. این ماینر برای کار در زمان طولانی طراحی شده است.

اینوسیلیکون T3 48Th/s یک ماینر قدرتمند است که هش ریت و کارایی آن در مقایسه با سایر ماینر های موجود در بازار بهتر است. ترمینیتور اینوسیلیکون در بین سود آور ترین ماینرهای بیت کوین با الگوریتم SHA256 است؛ چرا که کارایی و خروجی بیشتری می‌دهد. این ماینر در ماینینگ بیت کوین، بیشترین بازگشت سرمایه و طول عمر را دارد.

 

رتبه نهم: EBIT E11 ++  | ماینر E11 ++  

بر اساس توضیحات شرکت تولید کننده صدای کم، هشریت قوی، گرمای بسیار کم  ماینر EBIT E11 ++   را به یکی از ماینرهای ایده ال برای سرمایه گذاری در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است  .

ماینر  Ebang مدل EBIT E11 ++  محصول شرکت Ebang می باشد که از الگوریتم SHA-256  جهت رمزنگاری استفاده میکند. سرعت رمزنگاری ماینر با نرخ هشینگ معرفی می گردد که برای این ماینر ۴۴ تراهش بر ثانیه می باشد. توان مصرفی ماینر Ebang مدل EBIT E11 ++  برابر ۱۹۸۰ وات می باشد

 

رتبه دهم : Innosilicon A9+ ZMaster | ماینر A9+ Z Master

ماینر INNOSILICON A9 ZMaster پربازده ترین و سود آور ترین ماینر حال حاضر در جهان است. این ماینر با الگوریتم ایکویی هش (Equihash) و قدرت ۵۰Ksol/s برترین ماینر این الگوریتم محسوب میشود.. محصولات اینوسلیکوین به بازده انرژی بالا در بازار مشهورند و این ماینر نیز از سایر محصولات این کارخانه مستثنی نیست.

گرچه با ورود برادر کوچکتر A9 یعنی ماینر A9 plus این ماینر که روزی گل سر سبد ماینرها بود ضعیف به نظر میرسد اما  همچنان با توجه به کاهش قیمت، مصرف انرژی و درآمد آن، یک انتخاب مناسب به نظر میرسد. با الگوریتم ایکویی هش (Equihash) و قدرت 50Ksol/s  گرچه دیگر برترین ماینر این الگوریتم محسوب نمی شود ولی در آمد این ماینر در مقایسه با مصرف انرژی و قیمت آن هنوز خوب است. محصولات اینوسلیکوین به بازده انرژی بالا در بازار مشهورند و این ماینر نیز از سایر محصولات این کارخانه مستثنی نیست.

 

امیدواریم پس از بررسی این لیست از 10 ماینر بتوانید بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری خود انتخاب کنید اما حالا احتمالا سوال دیگری هم برای شما پیش خواهد آمد و این آن است که خوب از کجا میتونید این ماینرها رو تهییه کنید ؟

ما به شما شرکت شرکت بازرگانی ققنوس تجارت خاورمیانه  ( گروه تجاری ققنوس ) رو پیشنهاد میکنیم ، این شرکت یکی از اولین واردکنندگان ماینر در ایران است که از روز اول به بسیاری از مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه خدمات کرده و در صورتی که تمایل به واردات مستقیم تجهیزات ماینینگ داشته باشید میتوانید به صورت مستقیم از طریق دفاتر این شرکت در چین نیازهای خودتان را خریدا کنید و سپس در ایران تحویل بگیرید.

این شرکت امکان ارائه خدمات ذیل را در حوزه تجهیزات ماینینگ به مشتریان خود دارا میباشد:

  • خرید ماینر کلیه تجهیزات ماینینگ به واسطه دفتر چین این شرکت از تامین کننده های اصلی
  • تست و بررسی ماینرها در کشور چین
  • حمل هوایی و دریایی ماینرهای مشتریان از چین و سایر کشورها به ایران
  • حمل هوایی و دریایی ماینرهای مشتریان از چین به دبی به صورت درب به درب با کمترین نرخ در کشور
  • ترخیص ماینر و تجهیزات ماینینگ از گمرک فرودگام امام خمینی

توصیه میکنیم برای اطلاعات بیشتر با این شرکت از طریق شماره تلفن 02144451313 تماس حاصل کنید و یا از وبسایت WWW.FNXSHIPPING.COM  بازدید نمایید.


بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا