اخبار

مراقب باشید! هدیه اینترنت رایگان تو خالی، در زمان قطعی اینترنت موبایل ها

همانطور که اطلاع دارید و در خبرها خواندید، پس از حدود ۶ روز قطعی پیوسته اینترنت در سرتاسر کشور، به دستور وزیر ارتباطات، به کلیه اپراتورهای موبایل ابلاغ شد که به عنوان هدیه جبران قطعی اینترنت، یک بسته اینترنت 1 گیگابایتی به مشترکین ارائه شود. مشترکین هر سه اپراتور (همراه اول، ایرانسل و رایتل) برای استفاده از این بسته، می بایست با شماره گیری کد #98* این بسته را بروی سیم کارت خود فعال کنند.

مطالب مرتبط

اما نکته حائز اهمیت این است که در حال حاضر هنوز دسترسی به اینترنت جهانی بروی خطوط موبایل برای اکثر مشترکین فعال نشده و عملا فعالسازی این بسته، هیچ کاربردی برای مشترکین ندارد و همان اینترنت ملی محدود خود را در این بسته هدیه بدست می آورند.

از این رو هنوز اپراتورهای همراه اول و رایتل امکان فعالسازی این بسته هدیه را برای مشترکین خود ایجاد نکرده اند و استفاده از این بسته را به بعد از رفع مشکل دسترسی به اینترنت جهانی بروی خطوط موبایل، موکول کرده اند. اما اپراتور ایرانسل بدون توجه به این موضوع درخواست های فعالسازی را تائید و بسته را برای مشترک فعال میکند. قاعدتا مشترکینی که تاکنون این بسته برای آنها فعال شده، امکان استفاده از این بسته هدیه را از دست داده اند.

لذا ما در سایت موبایلستان به شما کاربران عزیز پیشنهاد میکنیم تا زمانی که مشکل اتصال به اینترنت بروی خطوط موبایل به صورت کامل برطرف نشده، نسبت به فعالسازی این بسته اقدام نکنید.

امیدواریم اپراتور ایرانسل نیز برای مشترکینی که تاکنون این بسته را فعال کرده اند و نتوانستند از آن استفاده درست و بهینه را ببرند، بسته جایگزین تدارک ببیند.


بیشتر بخواند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا