اخبار

هواوی امسال تلفنی با صفحه‌ نمایش ۲K عرضه می‌کند؟

حدود یک سال قبل، آقای یو چنگدانگ، مدیرعامل کمپانی هواوی طی اظهار نظری اعلام کرد که ایده طراحی تلفن‌هایی با صفحه‌نمایش ۲K تنها یک ترفند تبلیغاتی است و کاربران در حالت عادی قادر به شناسایی تفاوت دو حالت ۱۰۸۰p و ۲K در تلفن‌های هوشمند نیستند. وی ادامه داد این تکنولوژی میزان مصرف شارژ تلفن‌ها را بیشتر خواهد کرد.

امروز آقای چنگدانگ بار دیگر در سرویس Weibo به سوال کاربری پیرامون صفحات نمایش ۲K در تلفن‌های این کمپانی پاسخ داده است. بر خلاف اظهار نظر سال گذشته، مدیرعامل هواوی از علاقه کاربران به صفحات نمایش ۲K به‌جای ۱۰۸۰p در تلفن‌های همراه حرف زد و از تلاش‌های بسیار کمپانی در راستای دست‌یابی به این تکنولوژی بزرگ خبر داد.

Chungdong-Twitter

وی صراحتا اعلام کرد:

سال گذشته هرگز تلفنی با صفحه نمایش ۲K را نمی‌خریدم، چرا که تفاوت بین این دو تکنولوژی اصلا به چشم نمی‌آمد و تنها شارژدهی تلفن کمتر می‌شد؛ اما حالا نظرم عوض شده است و چون به فناوری واقعیت ‌مجازی (VR) علاقه دارم، تلفن بعدی من قطعا صفحه ‌نمایش ۲K خواهد داشت.

Chungdong-Twitter-2

آینده فناوری پنل‌های ۲K در هواوی

در حال حاضر فناوری واقعیت ‌مجازی در عرصه تکنولوژی و نزد علاقه‌مندان به این زمینه بسیار محبوب است و آینده درخشانی را پیش رو دارد. کمپانی هواوی نیز به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازندگان دنیا با معرفی هدست واقعیت مجازی خود قدم بزرگی در این راستا برداشته است. با این حال صفحه‌نمایش ۲K یکی از ملزومات این فناوری به شمار می‌رود و در حال حاضر هیچ یک از محصولات هواوی چنین صفحه‌ای را شامل نمی‌شود. به نظر می‌رسد تلفن‌های صفحه ۲K این شرکت چینی به‌زودی و در سال جاری رونمایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا