اخبار

رونمایی از آیفون ۸ با موبایلستان (بخش اول)

رونمایی از آیفون ۸

سرانجام مراسم ویژه اپل برای رونمایی از آیفون آغاز خواهد شد. این مراسم برای نخستین بار در تالار استیو جابز انجام می‌شود و قرار است تا به‌زودی شاهد شروع فعالیت مسئولان اپل در این سالن باشیم.

پیش از شروع مراسم حاضران در سالن با موسیقی‌های گروه مشهور کلدپلی سرگرم می‌شوند و در پشت‌صحنه نیز فعالیت‌هایی به چشم می‌خورد که البته تا زمان شروع مراسم نمی‌توان تشخیص داد که چه کسی این مراسم را شروع خواهد کرد.

سرانجام با ورود تیم کوک به صحنه شاهد شروع رسمی مراسم هستیم. البته سکوتی که در سالن پیچیده است به نشانه احترام برای مدیر سابق این شرکت بوده است.

تیم کوک سخنان خود را در میان تشویق‌های جمعیت شروع می‌کند و سخنان او با احترام و یاد کردن از استیو جابز آغاز می‌شود. تصاویر جابز در پس زمینه و سخنان نوستالژیک او درباره میزان تاثیر جابز بر روی عملکرد اپل به نظر شروع خوبی در نخستین مراسم در سالن استیو جابز است.

کوک در ادامه به شرایط وخیم آسیب دیدگان طوفان‌های اخیر اشاره کرده و با کسانی که در این رخدادهای طبیعی خانواده یا عزیزان یا حتی مال خود را از دست داده‌اند، درخواست آرامش می‌کند. همچنین اپل به‌صورت رسمی اعلام می‌کند که در آیتیونز حساب ویژه‌ای برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی را بازکرده‌اند که موجب می‌شود تا همه کاربران اپل بتوانند به این آسیب دیدگان کمک کنند.

در ادامه تیم کوک مشغول به معرفی پارک اپل می‌کند، این پارک که قرار است تا در آن ۹ هزار درخت قرار داشته باشند، قرار است تا به‌صورت صد در صد از انرژی‌های تجدید پذیر استفاده کند.

پس‌ازاین موارد، تیم کوک جای خود را بر روی صحنه به آنجلا آرندتز (Angela Ahrendts) می‌دهد. این بانو که نایب‌رییس بخش رده فروشی و فروشگاه‌های آنلاین این شرکت است، به روی صحنه آمده و تیم سازنده پارک اپل را مورد تشویق قرار می‌دهد.

آرندتز به موارد مربوط به خرده‌فروشی‌ها و مراکز فروش اپل پرداخته و آن‌ها را به‌عنوان بزرگ‌ترین محصول این شرکت خطاب می‌کند.

در ادامه تجربه‌ای جدید در فروشگاه‌های اپل معرفی می‌شود که با نام امروز در اپل به مخاطبان عرضه خواهد شد. این طرح برای آموزش و ارائه خدمات بهتر به کاربران اپل طراحی شده است و تنها از طریق فروشگاه‌های این شرکت قابل‌دسترسی خواهد بود.

این پروژه قرار است تا به‌عنوان ابزاری برای آموزش کد نویسی به کودکان در فروشگاه‌های اپل مورد استفاده قرار بگیرد. به‌منظور این کار نیز یک سمت شغلی جدید در فروشگاه‌های اپل وجود خواهد داشت که با نام فرد حرفه‌ای خلاق (Creative Pro) شناخته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا