اخبار

پوکمون گو بزودی به قابلیت‌های مهیج جدیدی مجهز خواهد شد

حتما در خبرها خوانده‌اید که تعداد بازیکنان فعال پوکمون گو (Pokemon Go) رو به کاهش گذاشته است. در همین راستا اطلاعات جدیدی درباره ویژگی‌های جدید و مهیج این بازی منتشر شده که روال یکنواخت بازی را دچار تغییراتی خواهد کرد و ممکن است روند افزایشی تعداد کاربران فعال این بازی دوباره از سر گرفته شود.

یکنواخت ماندن روال و وضعیت، عامل مخربی است که می‌تواند هر چیزی را دچار سقوط کند، حتی پرطرفدار ترین بازی موبایلی دنیا! کاهش تعداد بازیکنان فعال پوکمون گو نشان از بد بودن این بازی ندارد و تنها نشانگر این است که برخی افراد تحت تاثیر تبلیغات فراوان انجام شده حول این بازی به استفاده از آن روی آورده‌اند اما در ادامه، این بازی برایشان از جذابیت سابق برخوردار نبوده است. از زمان عرضه رسمی پوکمون گو شاهد هیچ تحول بزرگی در نحوه بازی نبوده‌ایم و این روزها روال بازی ثابت و خسته کننده به نظر می‌رسد. اما ژاپنی‌ها برنامه‌هایی در سر می‌پرورانند که نه تنها به بازگراندن بازیکنان سابق منجر شود، بلکه کسانی که تاحالا پوکمون گو را نصب نکرده‌اند نیز ترغیب به امتحان این بازی شوند.

 

پوکمون گو

یکی از جذابیت‌های بی تردید مجموعه انیمیشن‌های پوکمون، امکان جنگ و رقابت بین دارندگان پوکمون‌های مختلف بود که فعلا در پوکمون گو چنین امری امکان پذیر نیست. بر اساس اطلاعات جدید لو رفته از بانک دیتای پوکمون گو، امکان مسابقه و رقابت بین دو بازیکن وجود خواهد داشت و به زودی در بازی شاهد قسمت رقابت ها خواهیم بود. نا گفته نماند نیانتیک (Niantic)، کمپانی سازنده این بازی پیش از این نیز وعده افزودن چنین قابلیتی را داده بود.

کدهای موجود در بانک اطلاعات پوکمون گو توسط یکی از کاربران Reddit کشف و فاش شده که به کدهای دیگری نظیر پوکمون‌های افسانه‌ای نیز دست یافته است. به لطف اطلاعات لو رفته می‌توان به ایجاد رویدادها و مکان‌های جدیدی برای انجام بازی -نظیر آنچه در ژاپن می‌بینیم- در سایر کشورها امیدوار بود.

تمامی قابلیت‌های جدیدی که در کدها ذکر شده‌اند، به جذابیت هرچه بیشتر بازی کمک شایانی خواهند کرد اما در نظر داشته باشید این ویژگی‌ها فعلا در مرحله کد هستند و تضمینی بابت اجرایی شدن آن‌ها وجود ندارد. با این وجود به طور حتم توسعه دهندگان پوکمون گو به فکر ایجاد ویژگی‌های جدید برای بازی هستند؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است سیر نزولی تعداد بازیکنان فعال این بازی با شدت بیشتری ادامه پیدا کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا