آموزش و ترفنداخبار

چطور چراغ LED نوتیفیکیشن‌ گوشی پیکسل گوگل را فعال کنیم؟

مطلع شدن از نوتیفیکیشن‌ها از طریق چراغ LED در گوشی جدید پیکسل گوگل به صورت پیش‌فرض فعال نیست. همراه موبایلستان باشید تا شیوه انجام این کار را فرا بگیریم.

حالت «نمایشگر محیطی» (Ambient Display mode) در گوشی Google Pixel، نوتیفیکیشن‌های شما را به طرز زیبایی روی صفحه‌ی گوشی به نمایش می‌گذارد؛ اما بسیاری از افراد هنوز هم مطلع شدن از نوتیفیکیشن‌ها توسط چراغ LED را به دلیل سادگی و مصرف کمتر باتری ترجیح می‌دهند.

در پیکسل و پیکسل ایکس ال گوگل، یک چراغ LED در سمت چپ اسپیکر بالایی گوشی تعبیه شده است و از آنجایی که به صورت پیش‌فرض فعال نیست، بسیاری از افراد از وجود آن اطلاع ندارند.

اگر می‌خواهید برای مطلع شدن از نوتیفیکیشن‌ها به جای استفاده از صفحه‌ی امبینت، از چراغ LED استفاده کنید، یا می‌خواهید هر دو ویژگی را به صورت همزمان داشته باشید، مراحل زیر را انجام دهید:

۱. به قسمت Settings در تلفن خود بروید.

۲. گزینه‌ی Notifications را انتخاب کنید.

۳. آیکون چرخ‌دنده در قسمت بالا سمت راست را لمس کنید.

۴. گزینه‌ی Pulse notification light را فعال کنید.

 

چراغ LED

 

پس از طی کردن مراحل بالا، هر بار که نوتیفیکیشن جدیدی دریافت کنید، چراغ LED تلفن‌تان چشمک خواهد زد. متاسفانه گوگل فعلاً تنظیمات بیشتری برای تغییر رنگ یا تنظیم سرعت چشمک زدن این چراغ ارائه نداده است؛ اما بعید نیست که در آپدیت‌های بعدی قابلیت‌های شخصی سازی بیشتری به این بخش از تنظیمات اضافه شود.

منبع androidcentral

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا