اخبار

کالبدشکافی پارچه تمیزکننده اپل توسط iFixit

گروه iFixit در کالبدشکافی دستگاه‌های دیجیتال بسیار شهره است و حال در جدیدترین برنامه خود به سراغ پارچه تمیزکننده اپل رفته و آن را کالبدشکافی کرده است.

پارچه مورد اشاره پس از رونمایی مک بوک پرو 2021 رونمایی شد و بسیار پرحاشیه بود. زیرا کارشناسان صنعت آن را محصولی گران قیمت دانستند و هزینه 19 دلار برای یک پارچه عجیب به نظر می‌رسید.

با وجود انتقادات، پارچه تمیزکننده اپل به سرعت فروش رفت و قرار است در سال 2022 تحویل داده شود. البته برخی از خریداران موفق به دریافت این پارچه شدند. گروه iFixit در بررسی و کالبدشکافی این پارچه بیان کردند که جنس این پارچه شبیه به پوشش داخلی کاور هوشمند آیپد است، کاوری که از لایه نازک میکروفیبر بهره گرفته است. حسی که در لمس این محصولات را داریم، یک حس چرم مصنوعی بوده که جالب به نظر می‌رسد.

پارچه تمیزکننده اپل قابلیت تعمیرپذیری ندارد!

کالبدشکافی پارچه تمیزکننده اپل توسط iFixit

این گروه افزود که پارچه تمیزکننده اپل در حقیقت دو پارچه به هم متصل بوده و اگر نمی‌خواهید 19 دلار هزینه کنید، می‌توانید با 9.50 دلار آن را خریداری کنید.

iFixit همچنین متوجه شد روی پارچه طرح ریز سیب اپل به چشم می‌خورد و در نهایت امتیاز تعمیرپذیری 0 از 10 را داده و در واقع این حرکت شوخی بیش نبود زیرا پارچه را نمی‌توان تعمیر کرد و هدف iFixit نیز انجام یک حرکت عجیب بود.

همانطور که گفته شد، این پارچه تمیزکننده اگرچه دردسترس برخی از خریداران قرار گرفت اما با مراجعه به وب سایت اپل موجود آن به اتمام رسیده و برای خرید باید تا سال 2022 منتظر باشید.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا