اخبار

نوکیا ۱۱ با نمایشگر بدون حاشیه و دوربین سلفی دوقلو در راه است

نوکیا ۱۱

شرکت نوکیا به‌تازگی به بازار رقابت بازگشته است ولی قصد دارد تا با بزرگان امروزی بازار تلفن‌های همراه رقابت سنگینی داشته باشد. در این میان رویکرد روز شرکت‌های بزرگ جهان شامل استفاده از برترین نوع نمایشگر و دوربین‌های با کیفیت است و به همین دلیل نیز شرکت نوکیا اقدام به طراحی نوکیا ۱۱ کرده است که نمایشگری بدون حاشیه و دوربین دوقلوی سلفی را به کاربران ارائه می‌کند.

البته امسال را باید متعلق به شرکت‌هایی مانند گوگل، اپل، ال‌جی و سامسونگ دانست و نوکیا برای درخشش باید تا سال آینده صبر کند. این شرکت چند محصول برای عرضه در سال ۲۰۱۸ در دستور کار خود دارد و درست مانند هر شرکت دیگری، نیاز به وجود یک پرچم‌دار در این محصولات حس می‌شود و درباره مورد خاص نوکیا، این پرچم‌دار همان نوکیا ۱۱ خواهد بود.

تصاویر منتشر شده از این محصول خبر از وجد یک نمایشگر بدون حاشیه می‌دهند که تقریبا تمامی قسمت جلویی دستگاه را پوشانده است. این نمایشگر زیبا تنها نکته اصلی برداشت شده از این تصاویر نیست بلکه یکی از نکات دیگری که در نوکیا ۱۱ به چشم می‌خورد، استفاده از یک دوربین دوقلو در بخش جلویی تلفن همراه است که موجب می‌شود تا این محصول نیز به رده همراه‌های ویژه عکاسی به‌صورت سلفی بپیوندد.

بدنه این محصول فلزی و یکپارچه است و دوربین اصلی آن نیز یک دوربین با عدسی تکی است. همچنین دوربین اصلی و فلش دوقلوی آن با یک حلقه فلزی از سایر بخش‌های دستگاه جدا شده‌اند که این حلقه، زیبایی فراوانی به طراحی ظاهری این مدل از محصولات نوکیا داده است.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره نوکیا ۱۱ موجود نیست و باید منتظر ماند تا با نزدیک شدن به سال ۲۰۱۸ میلادی، اخبار تکمیلی و شایعات بیشتر درباره این پرچم‌دار جدید نوکیا به رسانه‌ها راه پیدا کند. شایان‌ذکر است که شرکت نوکیا نیز دراین‌باره هیچ اطلاعاتی را منتشر نکرده است و تصاویر یاد شده توسط مراکز افشای اطلاعات تلفن‌های همراه هوشمند به رسانه‌های جهانی راه پیدا کرده‌اند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا