اخبار

سونی در اواخر اکتبر گوشی جدید اکسپریا را معرفی می کند

سونی پس از آن که گوشی اکسپریا 1 مارک 3 را در ماه آگوست عرضه کرد، دیگر خبری از معرفی محصول جدیدی نبود و حال به نظر رسیده بزودی باید شاهد معرفی گوشی جدید اکسپریا باشیم.

براساس گزارش جدید از سونی شرکت ژاپنی، 26 اکتبر امسال این کمپانی گوشی جدید اکسپریا را معرفی خواهد کرد. تا نیمه دوم سال 2021، سونی تاکنون گوشی‌هایی نظیر اکسپریا 1 مارک 3، اکسپریا 5 مارک 3 و اکسپریا 10 مارک 3 را معرفی کرد.

اگرچه در ماه جاری گوشی جدید اکسپریا معرفی خواهد شد، اما این بدان معنا نخواهد بود اکسپریا 5 یا 1 مارک 4 رونمایی شود. متاسفانه چند سالی می‌شود که سوددهی بخش موبایل سونی کاهش چشمگیری داشته است.

گوشی جدید اکسپریا بزودی از راه خواهد رسید

سونی در اواخر اکتبر گوشی جدید اکسپریا را معرفی می کند

این برند هم درصدد است با عرضه مدل‌های رده بالا نظر علاقمندان را جلب کند. احتمالا باید شاهد یک میان رده جدید از اکسپریا باشیم که در کنار اکسپریا 10 مارک 3 قرار می‌گیرد. در هر صورت پیدا نیست ژاپنی‌ها چگونه اسمارتفونی را برای رونمایی تدارک دیدند.

بی شک رویداد 26 اکتبر می‌تواند همان تاریخی باشد که رونمایی اکسپریا جدید را شاهد هستیم. به احتمال بسیار ژاپنی‌ها درصدد هستند تا یک میان رده را رونمایی کنند. شاید این کمپانی بخواهد خانواده جدیدی از گوشی‌های اکسپریا را معرفی کند. زیرا با گسترش رقبا عرصه برای سونی تنگ آمده و وقت آن است تا تغییری به خرج دهد.

همانطور که گفته شد این شرکت طی چند سال گذشته روند فروش رو به افولی داشته و بنابراین نیاز است تا محصول جدید و متفاوتی را برای رقابتی موفقیت آمیز معرفی کند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا