اخبار

قابلیت تبدیل عکس به Reel در اینستاگرام برای همگان

بله درست خواندید. برنامه محبوب و فراگیر اینستاگرام به زودی به تمام کاربران این پلتفرم اجازه خواهد داد تا از قابلیت تبدیل عکس به Reel در اینستاگرام استفاده کنند و با استفاده از عکس‌های جدید خود، ریمیکس‌های جدیدی تولید کنند. البته استفاده از این قابلیت زمانی امکان‌پذیر است که حساب کاربری شما عمومی باشد.

شرکت اینستاگرام در بیانیه‌ای اعلام کرده که قابلیت «ریمیکس» این برنامه عکس‌های عمومی را برای استفاده در داخل Reels (سرویس ویدیویی شبیه به TikTok) اضافه خواهد کرد. این تغییر به این منظور است که کاربران این شبکه اجتماعی محتوای بیشتری برای ساختن Reels داشته باشند تا با آن کار کنند.

این شرکت به امید همگام شدن با رقیب بسیار محبوب خود، یعنی تیک تاک، ویدیوهای کوتاه‌مدت را به پلتفرم خود اضافه کرده است. البته که راهی برای غیرفعال کردن این ریمیکس‌ها هم وجود دارد، اما پس از فعال شدن گزینه، باید از آن انصراف دهید. توجه داشته باشید که این قابلیت به طور پیش‌فرض برای کاربران فعال خواهد شد.

تبدیل عکس به Reel در اینستاگرام میسر شد

هماطور که پیش‌تر هم به آن اشاره کردیم، به گفته Devi Narasimhan، سخنگوی متا، این ریمیکس به طور پیش فرض فعال خواهد شد، اما اینستاگرام راه‌هایی هم برای غیر فعال کردن آن ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از طریق منوی تنظیمات، میکس مجدد را روی عکس‌های فردی یا در سطح حساب کاربری غیرفعال کنند. هر عکسی که قبل از انتشار این ویژگی پست شده باشد، به طور پیش‌فرض میکس مجدد خاموش می‌شود، اما اگر بخواهید می‌توانید ریمیکس‌ها را برای پست‌های جداگانه فعال کنید.

این سیستم شبیه به سیستمی است که اینستاگرام در زمانی که روی ویدیوهای عمومی باز کرد و از آن هم استفاده کرد. البته تفاوت ماجرا آنجاست که فقط ویدیوهایی که پس از ایجاد تغییر منتشر شده‌اند برای میکس مجدد در دسترس خواهند بود.

قابلیت ریمیکس می‌تواند به عکس‌های عکاسان کمک کند تا افراد بیشتری را به خود جذب کنند؛ اما اگر بخواهیم از آن سو هم به قضیه نگاه کنیم، این قابلیت می‌تواند آثار آن‌ها را در حالت‌هایی قرار دهد که ترجیح می‌دهند آن را نبینند، بنابراین انتظار داریم که بسیاری از افراد، قابلیت ریمیکس را خاموش کنند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا