اخبار

تمامی چهار مدل آیفون 14 دارای نمایشگر 120 هرتزی است

انتظار می‌رود خانواده آیفون 14 اپل در پاییز عرضه شود و چهار مدل استاندارد، مکس، پرو و ​​پرو مکس خواهد بود. مدل «مینی» پس از فروش ناامیدکننده آیفون 13 مینی از دور خارج خواهد شد.

بر اساس یادداشت تحقیقاتی جف پو، تحلیلگر Haitong International Securities، امسال اپل مدل‌های آیفون پرو و ​​غیرپرو خود را بسیار شبیه‌تر از قبل خواهد کرد که از جمله باید به حافظه رم و نرخ نوسازی نمایشگر اشاره کرد.

آیفون 14 اپل در چهار مدل برجسته است

 گفته می‌شود که هر چهار مدل iphone 14 دارای صفحه نمایش 120 هرتز هستند، نه فقط دو دستگاه پرو. نه تنها این، بلکه هر چهار مدل آیفون 14 نیز دقیقاً همان مقدار رم دارند: 6 گیگابایت. این نیز برخلاف وضعیت فعلی است، جایی که آیفون 13 مینی و آیفون 13 دارای 4 گیگابایت و پرو و ​​پرو مکس 6 گیگابایت رم دارند.

پیش از این، Pu گفته بود که iphone 14 در نسخه پرو و ​​پرو مکس با 8 گیگابایت رم عرضه خواهند شد، اما ظاهراً دیگر این اتفاق نمی‌افتد. یک “بررسی زنجیره تامین” نشان داد که اپل جهت کاهش هزینه این برنامه را پیش گرفت.

از آنجایی که این ویژگی‌ها بین مدل‌های ارزان‌تر غیر پرو و ​​پرو گران‌تر یکسان هستند، باید دید که اپل چه چیزهای دیگری را می‌تواند در مدل پرو قرار دهد تا آن‌ها را متمایز ساز و اختلاف قیمت را از بین ببرد. بی شک در بخش دوربین اختلافی وجود خواهد داشت و مشابه نیستند.

Pu می‌گوید مدل پرو از 256 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی شروع می‌شود و شامل دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی خواهند شد.  در حال حاضر زود است تا درباره نسل بعدی آیفون اظهار نظر کرد و بهتر است به انتظار ادامه داد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا