اخبار

دستبند Amazfit Band 7 بزودی معرفی می شود

دستبند Amazfit Band 7 محصولی از شیائومی بوده که تاکنون جزئیات خاصی درباره آن دریافت نکردیم اما در فضای اینترنت رویت شده است. حال به تازگی گزارش شده که دستبند مورد اشاره با طراحی شبیه به Redmi Smart Band Pro و با باتری پرظرفیت و پشتیبانی از GPS راهی بازار خواهد شد.

افشا جدید نشان می‌دهد که Amazfit Band 7 به طور بالقوه در کنار سری Amazfit GTR 4 عرضه خواهد شد. Band 7 با اسم رمز Bari شباهت زیادی با Redmi Smart Band Pro سال 2021 دارد. یک افشاگر فرانسوی Magical Unicorn جزئیات جدیدی را در مورد Amazfit Band 7 ارائه کرده است. این دستگاه قبلاً در لیست FCC رویت شده است در حالی که چندین جزئیات کلیدی هنوز مبهم هستند. شایعه شده است که Amazfit Band 7 دارای باتری 250 میلی آمپر ساعتی بوده که از باتری 200 میلی آمپر ساعتی Redmi Smart Band Pro فراتر می‌رود.

دستبند Amazfit Band 7 با طراحی شبیه ردمی اسمارت

آمازفیت بند 7 دارای سیستم عامل Zepp است و اطلاعات رابط کاربری آن هنوز قطعی نیست. Band 7 برخلاف Redmi Smart Band Pro دارای قابلیت GPS خواهد بود. این به همراه باتری بزرگ‌تر، یک گزینه برجسته و بهتر خواهد بود. طبق اسناد اف سی سی، بند 7، ممکن است در ماه سپتامبر عرضه شود. در دسترس بودن جهانی، قیمت و مشخصات کامل دستگاه هنوز در دسترس نیست.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده منتظر ماند تا برند چینی این گجت پوشیدنی را رسما معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. آمازفیت یکی از برندهای شیائومی بوده که توسط هوآمی توسعه یافته و تولید می‌شود. برای کسب جزئیات تکمیلی باید به انتظار ادامه داد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا