اخبار

آمازون Drive اواخر سال 2023 غیرفعال می شود

انتظار می‌رود مشتریانی که هنوز از آمازون Drive استفاده می‌کنند به Amazon Photos مهاجرت کرده و تا 31 دسامبر 2023 فرصت دارند فایل‌های ذخیره شده خود را ذخیره کنند.

سرویس Amazon Drive در حال رسیدن به انتها بوده و مشتریان باید برای جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها اقدام کنند. آمازون به طور خودکار عکس‌ها و فیلم‌ها را به سرویس آمازون Photos منتقل می‌کند، اما سایر انواع فایل‌ها باید به صورت دستی دانلود شوند. اگر مشتریان پرداخت کننده اکنون اشتراک خود را لغو کنند، واجد شرایط بازپرداخت هستند. Amazon Photos دارای سطوح پولی است، اما همه مشتریان آمازون 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان دریافت می‌کنند.

آمازون ابزار انتقال فایل‌ها را ارائه نمی‌دهد. در مقابل، کاربران باید قبل از دسترسی به سرویس، هر فایلی را که می‌خواهند از Amazon Drive استخراج کنند، به صورت دستی دانلود کرده و این باید از وب سایت انجام شود. برنامه Amazon Drive دیگر به‌روزرسانی دریافت نمی‌کند و در 31 اکتبر 2022 از فروشگاه‌های برنامه iOS و Android حذف می‌شود. در 31 ژانویه 2023، آمازون دیگر از آپلود فایل‌ها پشتیبانی نمی‌کند.

آمازون Drive در انتها خود قرار دارد

کاربران می‌توانند فایل‌های خود را تا 31 دسامبر 2023 مشاهده و دانلود کنند. پس از آن فایل‌ها غیر قابل دسترس بوده و حذف خواهند شد. آمازون از مشتریان می‌خواهد که اکنون از آمازون درایو دور شوند.

Amazon Photos فقط می‌تواند فایل‌های عکس و ویدیو را ذخیره کند و دارای سطوح ذخیره‌سازی از جمله 100 گیگابایت برای 1.99 دلار در ماه، 1 ترابایت برای 6.99 دلار در ماه و 2 ترابایت برای 11.99 دلار در ماه است. برنامه‌های ذخیره‌سازی تا 30 ترابایت با 1799.70 دلار در سال برای کسانی که نیاز به ذخیره‌سازی گسترده دارند، افزایش می‌یابد.

افرادی که به گزینه‌های مختلف نگاه می‌کنند می‌توانند گزینه‌های ذخیره سازی iCloud اپل را انتخاب کنند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا