اخبار

سهم 2.6 درصدی اندروید 12 گوگل در بازار اندرویدی ها

برخی تصور می‌کنند اندروید 12 گوگل در حال حاضر روی تمامی گوشی‌های اندرویدی نصب شده اما گزارش جدید خبری عکس را می‌دهد و گویی کاربران کمی به این نسخه از اندروید ارتقا پیدا کردند.

در حالی که چند ماه است که اندروید 12 منتشر شده اما درصد کمی تصمیم گرفتند این اندروید را نصب کنند. به تازگی Uptodown نظرسنجی به راه انداخته که نتایج جالبی به دنبال داشت. طبق این نظرسنجی تنها 2.6 درصد افراد اندروید 12 را روی گوشی هوشمند خود نصب کردند و به ارتقا اسمارتفون خود پرداختند.

این در حالی بوده که اندروید 11 بیشترین سهم را با رقم 29.5 درصدی دارد. در این نظرسنجی اندروید 10 سهم 25 درصدی، اندروید 9 سهم 11.5 درصدی، اندروید 8.1 سهم 11 درصدی و اندروید 12 سهم 2.6 درصدی داشته که بسیار پایین بوده و تا به محبوب شدن فاصله زیادی دارد.

اندروید 12 گوگل و کسب سهم پایین در میان اندرویدی ها

سهم 2.6 درصدی اندروید 12 در بازار اندرویدی ها

لازم به ذکر است که در سال 2021 نیز اندروید 10 برای زمانی طولانی از اندروید 11 که به تازگی معرفی شده بود، محبوبیت بیشتری داشت. از این رو انتظار می‌رود در ماه‌های آینده بسیاری از شرکت‌های سازنده نسخه‌های رابط کاربری منطبق بر اندروید 12 خود را برای گوشی‌های بیشتری عرضه کنند تا اندروید 12 از اندروید 11 سبقت گیرد.

در اخباری مرتبط شرکت کره‌ای به تازگی آپدیت اندروید 12 با One UI 4.0 را برای گوشی سامسونگ A52 خود منتشر کرد. آپدیتی که تاکنون برای بیشتر پرچمداران منتشر شده و حال نوبت به این گزینه رسید.

آپدیت تنها یک روز پس از بروزرسان انتشاری برای گلکسی A72 منتشر شد. بروزرسان ابتدا برای نسخه 4G منتشر شده و انتظار داریم بزودی شامل نسخه 5G شود.

این آپدیت جدید با شماره ساخت A525FXXU4BUL8 شناخته شده و هم‌اکنون در روسیه به کاربران ارائه می‌شود. این نسخه همراه‌با وصله‌ امنیتی ماه دسامبر 2021 برای کاربران دردسترس قرار گرفت.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا