اخبار

طراحی هدفون AirPods Pro 2 اپل شبیه قبل است

شرکت اپل هر سال نسل جدیدی از هدفون‌های خود را معرفی می‌کند و حال تصمیم گرفته بزودی از هدفون AirPods Pro 2 رونمایی به عمل آورد. براساس گزارش‌های تازه انتشاریافته، مدل جدید طراحی چندان جدیدی نسبت به نسل پیشین ندارد.

به یاد بیاورید که قبلاً شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه AirPods Pro 2 طراحی جدیدی بدون ساقه دریافت می‌کند. به طور کلی، هیچ دلیل خاصی برای اپل برای تغییر فرم فاکتور وجود ندارد، اگرچه کاملاً ممکن است که این شرکت گزینه بدون ساقه را در نظر گرفته باشد، تنها تصمیم گرفته است آن را به کار نگیرد.

علاوه بر این، همان Beats Studio Buds بوده و تنها ساقه‌ای در کار نیست، یعنی پیشرفت‌های پیشین اپل دیگر کاربردی ندارد. این منبع می‌گوید که مدل جدید دارای حسگر تشخیص پوست مانند AirPods 3 نیز خواهد بود. AirPods Pro فعلی به سنسورهای نوری دوگانه متکی بوده، اما نوع جدید هنوز دقیق‌تر است.

هدفون AirPods Pro 2 اپل نه چندان متفاوت

ایرپادز پرو 2 یک هدفون ارتقایافته داخلی بوده و پیش بینی می‌شود شرکت کوپرتینویی ویژگی‌های بزرگی در آن تعبیه کند، نه از نظر بخش ظاهری بلکه در بحث طراحی. اپل انتظار داریم پاییز امسال نسل جدید هدفون بی سیم خود را در قالب ایرپادز پرو 2 معرفی کند.

مشخص نیست این شرکت چه نوع محصولی را برای معرفی ارائه می‌دهد. زیرا تنها شایعات هستند که پیرامون این گجت پوشیدنی وجود دارند. پیش بینی شده اپل ویژگی‌های صوتی بهتری را در مقایسه با نسل پیشین تعبیه کند. شایان ذکر بوده که ایرپادز پرو 2 یک گزینه بهتر نسبت به نسل پیشین است.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا