اخبار

اپل انتظار فروش زیادی از نسخه پرو اپل واچ ندارد

قیمت نسخه پرو اپل واچ سال جاری بین 900 تا 1000 دلار گزارش شده است که دو برابر یا بیشتر از قیمت نسخه پایه اپل واچ سری 8 است، مگر اینکه قیمت آن نسبت به ساعت استاندارد سری 7 افزایش یابد.

با این قیمت، ساعت نمی‌تواند به خوبی مدل‌های استاندارد فروش داشته باشد. به نقل از تحلیلگر مطرح راس یانگ، منبع می‌گوید که اپل انتظار ندارد فروش بالایی از نسخه پرو را تجربه کند.

این تحلیلگر می‌گوید که اپل واچ پرو در تیراژ نسبتا کمی تولید خواهد شد. ظاهراً خود اپل انتظار دارد تا قبل از پایان سال جاری تنها 1 میلیون از این ساعت را بفروشد. در مقایسه، پیش‌بینی برای ساعت 45 میلی‌متری سری 8، 4 میلیون است.

در اخباری مرتبط شرکت Apple در نظر دارد تابستان امسال از نسل جدید ساعت هوشمند خود به نام اپل واچ 8 یا همان اپل واچ سری 8 رونمایی کند. اکنون جزئیات تازه منتشر شده که نشان می‌دهد برخی قطعات این مدل چندان جدید نیست.

نسخه پرو اپل واچ چندان فروشی ندارد

مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On فاش کرده که اپل قصد دارد در نسل بعدی ساعت هوشمند خود چیپ قدیمی اپل واچ سری 6 را به کار گیرد.

در حالی که پیش بینی می‌شد پردازنده S8 را روی اپل واچ 8 شاهد باشیم اما گویی کوپرتینویی‌ها به دنبال چیپ S7 هستند، پردازنده‌ای که مشخصات مشابهی با چیپ S6 موجود در اپل واچ سری 6 دارد. بنابراین باید نسل بعدی ساعت اپل را در سخت افزار شبیه به اپل واچ سری 7 و 6 دانست. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید تا سپتامبر سال جاری منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا