اخبار

اسپیکر هوم پاد 2 اپل بزودی معرفی می شود

در خبرنامه ایمیل هفتگی Power On، مارک گورمن بلومبرگ اخبار متنوعی درباره محصولات اپل ارائه کرده که از جمله باید به اسپیکر هوم پاد 2  اشاره کرد. اسپیکری که با کیفیت صدای بهتر و شاسی بزرگتر از HomePod mini فعلی عرضه می‌شود.

طبق این گزارش، هوم پاد جدید مبتنی بر تراشه جدید S8 خواهد بود که اپل واچ بعدی را نیز قدرت می‌بخشد. اما احتمالا تا سال 2023 وارد بازار نخواهد شد. کنترل پنل لمسی در بالای هوم پاد نیز می‌تواند در نسخه بعدی از پشتیبانی چندلمسی بهره مند شود، که به نظر نمی‌رسد از نظر انقلابی خیلی زیاد باشد.

گورمن می‌نویسد: «هوم‌پاد با کد B620، همان تراشه اس 8 را اجرا می‌کند و از نظر اندازه و عملکرد صوتی به‌جای یک هوم‌پاد مینی جدید به هوم‌پاد اصلی نزدیک‌تر خواهد بود. هوم پاد جدید یک صفحه نمایش به روز شده در بالا خواهد داشت و حتی صحبت‌هایی در مورد عملکرد چند لمسی وجود دارد.”

اسپیکر هوم پاد 2 با ویژگی های بهتر

ما همیشه فکر می‌کردیم که هوم پاد اصلی (2018) درست زمانی که قرار بود برجسته شود، توسط اپل کنار گذاشته شد و به دنبال شروعی غیرعادی به‌عنوان یک بلندگوی نسبتاً خاص بود. ما احساس کردیم که اپل خیلی زود از بلندگوی خوش صدایی که به لطف برخی از ویژگی‌های اضافی، توانست موردتوجه قرار گیرد.

قابلیت Dolby Amtos در این مدل وجود داشت، به این معنی که می‌توان آن‌ها را برای صدای 360 درجه همه‌جانبه از همه دستگاه‌های متصل به تلویزیون جفت کرد. همچنین به معنای پشتیبانی صوتی فضایی از Apple Music بود. OG HomePod (و Mini) نیز یکی از معدود دستگاه‌های اپل بود که از استاندارد صوتی Apple Music به طور مستقیم و بدون نیاز به DAC پشتیبانی می‌کرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا