اخبار

تبلت آیپد ایر 5 اپل اواخر 2022 از راه می رسد

گزارش جدیدی حاکی از آن است که اپل ممکن است در حال برنامه ریزی برای عرضه تبلت آیپد ایر 5 در اواخر سال جاری باشد. این تبلت دارای جدیدترین چیپست A15 Bionic و حتی دوربین سلفی پیشرفته با فناوری Center Stage خواهد بود.

به گفته منابع NotebookCheck، غول کوپرتینویی خود را برای عرضه iPad Air 5 در اواخر امسال آماده می‌کند. در حالی که چیپست و سایر ویژگی‌های آن مطابق با استانداردهای نسل فعلی خواهد بود، ظاهراً نمایشگر و طراحی آن مانند iPad Air 2020 حفظ خواهد شد.

علاوه بر این، اطلاعات مورد اشاره نیز مشابه گزارش‌های قبلی است که بیان داشتند در مارس یا آوریل 2022 اپل یک رویداد آنلاین برگزار کرده و چند محصول از جمله تبلت آیپد ایر 5 را معرفی خواهد کرد.

در طول این کنفرانس، انتظار می‌رود که این شرکت جدیدترین مجموعه محصولات خود را معرفی کند که احتمالاً شامل آیفون SE جدید مورد انتظار می‌شود که برخلاف iPad Air، انتظار داریم با یک تغییر اساسی وارد بازار شود. اکنون پیش بینی شده این مدل دارای صفحه نمایش LCD ناچ است، مشابه آنچه در آیفون XR شاهد بودیم.

تبلت آیپد ایر 5 اپل سال جاری با پردازنده قدرتمند معرفی خواهد شد

از سوی دیگر، آیپد ایر 5 هیچ تغییر قابل توجهی در طراحی نخواهد داشت. با این حال، اضافه شدن چیپست A15 Bionic به این معنی است که آیپد میان رده آینده از 5G پشتیبانی خواهد کرد. به عبارت دیگر، ممکن است برای کسانی که به دنبال ارتقاء آیپد هستند، یک ارتقاء ارزشمند باشد. با وجود مدل‌های نسل فعلی آیپد ایر با قیمتی حدود 600 دلار، می‌توان انتظار داشت آیپد ایر 5 جدید نیز با برچسب قیمتی مشابه وارد بازار شود.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید تا بهار امسال منتظر ماند آیا در نیمه نخست 2022 شاهد معرفی خواهیم بود یا آن که طبق این گزارش باید تا اواخر سال منتظر اپل ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا