اخبار

آغاز مونتاژ تلفن آیفون 13 در برزیل

شاید اپل بیشتر آیفون‌های خود را در چین تولید کند اما از برخی کارخانجات دیگر فاکسکان همچون برزیل و هندوستان نیز در زمینه تولید کمک گرفته می‌شود. حال گزارش جدید فاش کرده که مونتاژ تلفن آیفون 13 در برزیل آغاز شد.

هدف اپل از تولید آیفون 13 در برزیل مقابله با مالیات سنگین محصولات وارداتی است. پیشتر یکی از کاربران برزیلی آیفون 13 را تهیه کرده که روی آن درج شد مونتاژ شده در برزیل. نکته دیگر که به تایید آن می‌پردازد شناسه MLPF3BR/A محصول بوده و مدل‌های تولیدی چین دارای شناسه متفاوتی هستند.

از آنجایی که برزیل مالیات سنگینی برای واردات محصولات اپل دریافت می‌کنند، کمپانی کوپرتینویی تصمیم گرفت جهت کاهش هزینه مونتاژ را در این کشور قاره آمریکای جنوبی آغاز کند.

تلفن آیفون 13 و تولید آن در برزیل

آیفون 13 تولیدی برزیل در کارخانه ژونژیی ایالت سائو پائولو به تولید می‌رسد و تنها مدل استاندارد و 6.1 اینچی آیفون 13 در این کارخانه مونتاژ می‌شوند. در سوی دیگر وب سایت MacMagazine گزارش داد که اپل اسناد آیفون 13 را در ANATEL بروزرسانی کرده تا فاکسکان برزیل را به عنوان یکی از مراکز تولیدی این گوشی اعلام دارد.

گذشته از آن اسناد تایید کردند نسخه مینی و پرو در این کشور به تولید نمی‌رسند. باید بیان داشت که مدل‌های پرو آیفون در برزیل تولید نمی‌شوند زیرا این مدل‌ها گران قیمت بوده و مشتریان کمی دارند. به هر حال مدل‌هایی چون آیفون SE یا آیفون 11 در این منطقه مونتاژ شدند و اولین بار نیست که شاهد تولید آیفون در برزیل هستیم.

کمپانی کوپرتینویی قصد دارد سپتامبر امسال نسل جدید آیفون‌های خود را معرفی کند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا