اخبار

آیفون‌های تاشو اپل هیچ گاه معرفی نمی شود

براساس شایعات شرکت اپل روی آیفون‌های تاشو مشغول کار است و طبق گزارشی، این مدل نمونه آزمایشی بوده بنابراین نباید امیدوار بود که در آینده نزدیک شاهد رونمایی آن باشیم.

این خبر از منبع اطلاعاتی معروف Dylandkt منتشر شده که همیشه جزئیاتی را در توییتر به اشتراک می‌گذارد. در یک پست جدید، او فاش کرد که غول کوپرتینویی در حال کار بر روی چندین نمونه اولیه آیفون با نمایشگر تاشو است. این نمونه‌های اولیه هنوز در مرحله آزمایش هستند، اما اپل معتقد است که «سازش‌های» زیادی با فناوری نمایشگر تاشو وجود دارد. مشکلات به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا سازنده آیفون نیز در مورد بازار گوشی‌های تاشو کاملا تردید داشته و مطمئن نیست تا در این عرصه قدم بگذارد.

آیفون‌های تاشو اپل شاید رونمایی نشود

ظاهراً، این برند نگران این است که آیا بازار گوشی‌های تاشو آینده درخشانی دارد یا بزودی باید شاهد منسوخ شدن این بخش از گوشی‌ها خواهیم بود. اپل همیشه در گام برداشتن و ورود به عرصه‌ای با تحقیقات کامل وارد می‌شود و قدم سریعی ندارد. به عبارت دیگر، اپل مطمئن نیست که آیا تلفن‌های تاشو به اندازه کافی پایدار هستند و در آینده به رونق خود ادامه می‌دهند یا خیر. بنابراین، شرکت موردبحث در حال حاضر تردیدهایی داشته و مشخص نیست آیفون تاشو را بزودی معرفی و عرضه کند.

مدتی است شایعه شده که اپل در حال کار بر روی یک آیفون تاشو است. ما قبلاً تعدادی از پتنت‌های کمپانی را شاهد بودیم اما نمی‌توان چندان امیدوار بود آیا چنین مدلی بزودی از راه خواهد رسید یا خیر. به هر حال باید منتظر ماند و مشخص شود کوپرتینویی‌ها چگونه محصولی را در آینده معرفی و عرضه می‌کنند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا