اخبار

گزینه رنگی جدید برای هدفون AirPods Max اپل بزودی اعلام می شود

هدفون AirPods Max اپل در پاییز امسال گزینه رنگی جدید دریافت خواهد کرد و در کنار آن AirPods Pro 2 نیز معرفی خواهد شد. به طور کلی شرکت کوپرتینویی هر سال پاییز بروزرسانی دارد.

مارک گورمن از بلومبرگ ادعا می‌کند که AirPods Pro 2 در پاییز رونمایی خواهد شد زیرا مدل فعلی آن نزدیک به سه سال است که در بازار عرضه شده است. گورمن معتقد بوده که پذیرندگان اولیه باید در حال حاضر با مشکلات باتری مواجه باشند. او افزود که مصرف کنندگان می‌توانند انتظار رنگ جدید برای AirPods Max نیز داشته باشند.

هدفون AirPods Max با رنگ جدید از راه می رسد

در می 2021، گورمن گزارش داد که اپل هیچ برنامه‌ای برای توسعه نسل دوم AirPods Max ندارد. AirPods Max فعلی در رنگ‌های خاکستری فضایی، نقره‌ای، سبز، صورتی و آبی آسمانی عرضه می‌شود. او همچنین افزود که AirPods Pro 2 ممکن است با سنسورهای حرکتی جدید، ویژگی‌های ردیابی تناسب اندام و شکل گردتر که بهتر در گوش قرار می‌گیرد، عرضه شود.

تحلیلگر مینگ چی کو ماه گذشته گزارش مشابهی را در مورد AirPods Pro 2 به اشتراک گذاشت. او معتقد است که هدفون‌های بی‌سیم جدید در نیمه دوم سال روانه بازار خواهند شد، از پخش صدای بدون افت پشتیبانی می‌کنند و دارای کیس پخش صدا هستند. جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند در آینده نزدیک محصولات صوتی جدید اپل را شاهد باشیم.

این برند کوپرتینویی در تلاش است تا با ارائه نسل جدید محصولات خود نظر طرفداران را جلب سازد. پیش بینی شده این گزارش به حقیقت تبدیل شود.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا