اخبار

اپل سال آینده مک بوک 15 اینچی با چیپ M2 و M2 Pro معرفی می کند

اپل اخیراً دو مدل جدید لپ‌تاپ را در WWDC 2022 معرفی کرده است، یک مک‌بوک ایر 2022 و مک‌بوک پرو 13 اینچی با چیپست M2 جدید که باید آنها را قدرتمند تلقی کرد. حال باید انتظار داشت بزودی مک بوک 15 اینچی با چیپ M2 از راه برسد.

اکنون، انتظار داریم که این شرکت مدل‌های دیگری را در خط تولید مک‌بوک به‌روزرسانی شده با پردازنده جدید عرضه کند. در این میان، گزارش‌هایی وجود دارد که ادعا می‌کند یک مک بوک 15 اینچی جدید در لیست برنامه اپل قرار دارد.

طبق آخرین گزارش مینگ چی کو، این غول فناوری می‌تواند یک مک بوک 15 جدید با پردازنده M2 و پردازنده معرفی نشده M2 Pro عرضه کند. انتظار داریم این لپ‌تاپ در سال آینده، یعنی در سال 2023، از راه برسد.

مک بوک 15 اینچی با چیپست M2 در راه است

مک بوک جدید مجهز به تراشه M2 می‌تواند آداپتور برق 35 واتی دو پورت داشته باشد در حالی که تنظیمات با پردازنده M2 Pro ممکن است با آداپتور 67 واتی قدرتمندتر از راه برسد. این آداپتورهای برق در حال حاضر گزینه‌هایی برای مک بوک ایر جدید مجهز به M2 هستند که ماه آینده عرضه می‌شود.

اخیراً گزارش‌هایی در مورد مک بوک 12 اینچی جدید منتشر شده است اما کو می‌گوید که چیزی در این مورد شنیده نشد. پیش از این گزارش شده بود که اپل قصد دارد یک مک بوک 12 اینچی جدید را در پایان سال 2023 یا اوایل سال 2024 عرضه کند.

همچنین گزارش‌هایی در مورد کار اپل بر روی مک بوک ایر 15 اینچی جدید منتشر شده است که ممکن است همان دستگاهی باشد ذکر می‌شود.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا