اخبار

ایرپاد نسل سوم اپل با صدایی فضایی معرفی شد

شرکت اپل به تازگی ایرپاد نسل سوم را رونمایی کرد که از طراحی شبیه به ایرپاد پرو و فناوری صوتی فضایی Spatial Audio بهره می‌برد. این هدفون بی سیم قیمتی 179 دلاری داشته و بیش از 6 ساعت نیز عمر باتری دارد.

ایرپاد نسل سوم اگرچه شباهتی به ایرپاد پرو دارد اما ابعاد جمع و جورتری توسط اپل برای آن انتخاب شد. در مقایسه با ایرپاد سال 2016 بزرگ‌ترین تغییر را پیدا کرده است.

ساقه هدفون کوتاه شده و همانند ایرپاد پرو از حسگر فشاری/لمسی بهره می‌برد. یکی از ویژگی برجسته این هدفون فناوری ردیابی سر است که پیشتر در ایرپاد پرو و مکس مشاهده کردیم. هدفون مذکور میکروفون باکیفیتی داشته و از کدک  AAC-ELD برای کیفیت تماس بهتر بهره می‌برد.

ایرپاد نسل سوم با طراحی بهبودیافته

 ایرپاد نسل سوم اپل با صدایی فضایی معرفی شد

این شرکت سعی کرده فناوری دالبی اتموس و صدای فضایی را به محصول جدید خود بیاورد. بنابراین صدا سه بعدی و باکیفیتی را در هنگام کار با ایرپاد نسل سوم شاهد هستیم. درایور نسل جدید اپل در این هدفون به کار گرفته شده که اعوجاج کمتری به دنبال دارد.

ایرپاد نسل سوم همانند مدل پرو به سرعت صدا را بهینه سازی می‌کند و در برابر آب مقاومت دارد. به گفته اپل کیس ایرپاد جدید تا چهاربار قابلیت شارژ هدفون را داراست. گذشته از آن کیس قابلیت شارژ بی سیم را شامل شده و افراد می‌توانند از پد بهره گیرند.

ایرپاد جدید از هفته آینده با قیمت 179 دلار عرضه خواهد شد و نسل دوم نیز با قیمت 129 دلاری عرضه می‌شود. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت اپل مراجعه کنید تا اطلاعات پرجزئیاتی کسب نمایید.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا