اخبار

نرخ رسمی مکالمه و اینترنت در پیاده روی اربعین 1398

هزینه مکالمات و اینترنت اربعین به صورت رسمی اعلام شده و نسبت به سال گذشته کاهش چشم‌گیری داشته است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات کاملی راجب نرخ هزینه‌ها با سیمکارت ایرانی به دست آوریم.

پیاده روی اربعین حسینی شروع شده و زائران بسیار زیادی از نقاط مختلف ایران این سفر معنوی را شروع کرده‌اند. سفری که مسیر زیادی از آن به صورت پیاده طی می‌شود و بدون شک نیاز به ارتباط دائم (حتی برای برقراری تماس با اقوام و دوستانی که در خود مسیر هستند) ضروری است.

همه ساله وزارت ارتباطات ایران به کمک اپراتور‌ها و از سوی دیگر با همکاری اپراتور‌های عراقی تمهیداتی در خصوص برقراری تماس هرچه بهتر و کم هزینه‌تر تدارک دیده می‌بیند. امسال نیز وزارت ارتباطات اقدامات گسترده‌ای در این خصوص انجام داده و عملا دیگر جای نگرانی وجود ندارد. امروز وزیر ارتباطات، دکتر محمد جواد آذری جهرمی نرخ تماس و اینترنت با سیمکارت ایرانی را اعلام کرده‌اند که شامل اپراتور‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌شود. در تصویر به زیر صورت کامل می‌توانید نرخ‌ها را مشاهده کنید.

مکالمه اربعین

برای مشاهده تصویر در سایر بزرگ‌تر اینجا کلیک کنید

بر اساس اعلام وزارت ارتباطات، تعرفه‌های فوق برای همراه اول و ایرانسل از ۱۴ مهر و برای رایتل از ۱۵ مهر لغایت ۳ آبان اعتبار دارند. بسته‌های اینترنت نیز از تاریخ ۱۶ لغایت ۳ آبان معتبر هستند. وزیر ارتباطات در صفحه شخصی اینستاگرام خود اعلام کردند که هزینه مکالمه با سیمکارت ایرانی و هزینه اینترنت با سیمکارت عراقی ارزان‌تر است.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا