اخبار

آپدیت امنیتی ماه آگوست برای گلکسی Z Flip 5G منتشر شد

سامسونگ انتشار وصله امنیتی آگوست 2022 را با قدرت کامل آغاز کرد. سه گوشی پرچمدار آخر این شرکت گلکسی اس اولین گوشی‌هایی بودند که این آپدیت را دریافت کردند. اکنون، پس از سری گلکسی اس 20، گلکسی اس 21 و گلکسی اس 22، سامسونگ توجه خود را به سری موفق گلکسی Z Flip با مدل گلکسی Z Flip 5G معطوف کرده است.

به‌روزرسانی جدید برای Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B) در سوئیس منتشر می‌شود. این بسته دارای وصله امنیتی آگوست 2022 است و نسخه نرم افزار (F707BXXU6GVG5) نشان می‌دهد که به‌روزرسانی باید تغییرات یا اضافات جزئی دیگری نیز داشته باشد. سامسونگ هنوز جزئیات وصله امنیتی آگوست 2022 را فاش نکرده و این به‌روزرسانی جدید برای گلکسی زد فلیپ 5G نیز فاقد تغییرات در ردیاب آنلاین سامسونگ است.

گلکسی Z Flip 5G و کسب آپدیت جدید

مشتریان Galaxy Z Flip 5G در بازارهایی که به‌روزرسانی در دسترس است، باید ابتدا با باز کردن برنامه تنظیمات در دستگاه‌های سامسونگ، دسترسی به «به‌روزرسانی نرم‌افزار» و ضربه زدن روی «دانلود و نصب»، آن را دانلود کنند. در اخباری مرتبط  نوامبر گذشته، افشا شد که سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 با باتری مشابه گلکسی زد فلیپ 3 از راه خواهد رسید و اکنون وب سایت گلکسی کلاب فاش کرده این دستگاه باتری پرظرفیت‌تری خواهد داشت.

این سایت می‌گوید که Galaxy Z Flip4 (SM-F721) با دو باتری که کد مدل EB-BF721ABY و EB-BF722ABY دارد، عرضه خواهد شد. مدل نخست توسط سامسونگ در داخل به عنوان یک باتری فرعی شناخته می‌شود و بزرگ‌تر از این دو با ظرفیت نامی 2400 میلی آمپر ساعت است، در حالی که دومی باتری اصلی با ظرفیت 903 میلی آمپر ساعت است.

این ظرفیت کل ظرفیت را به 3303 میلی آمپر ساعت می‌رساند که 103 میلی آمپر ساعت بیشتر از ظرفیت کل گلکسی Z Flip3 خواهد بود، به این معنی که حجم باتری معمولی Flip4 حدود 3400 میلی آمپر ساعت خواهد بود. این پیشرفت چندان بزرگی نیست و باید دید که سامسونگ چقدر عمر باتری اضافی را نسبت به Galaxy Z Flip3 ارائه خواهد کرد که در تست‌های باتری ما امتیاز استقامت 69 ساعت را کسب کرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا