اخبار

هدفون Studio Buds بیتس با طرح سال نو چینی معرفی شد

شرکت بیتس به تازگی از نسخه محدود هدفون Studio Buds رونمایی کرد، نسخه‌ای که به مناسبت سال نوی چینی رونمایی شده و از طرح زیبایی هم برخوردار است.

این مدل در واقع هدفون Studio Buds 2022 بوده که بهترین ویژگی‌ها را دربرگرفته و باید انتظار عملکرد بالایی داشت. مدل جدید نسخه محدود دارای تفاوت‌های زیبایی شناختی با مدل استاندارد است. به رنگ قرمز با طرح ببری طلایی روی کیس و همچنین هدفون همراه بوده و نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند.

هدفون Studio Buds با طرح سال نو چینی زیباتر شده است

 

هدفون Studio Buds بیتس با طرح سال نو چینی معرفی شد

جدای از آن، این موارد تقریباً مشابه Beats Studio Buds استاندارد هستند، که یک جفت هدفون  بی سیم با حذف نویز فعال و عمر باتری 8 ساعته را ارائه می‌دهد. گوشی‌ها همچنین با همان قیمت RMB 1099 مشابه رنگ‌های دیگر عرضه می‌شوند.

نسخه محدود Studio Buds فقط در چین در دسترس خواهد بود و از اول ژانویه به فروش می‌رسد. بنابراین قرار نیست در مناطق دیگری شاهد عرضه آن باشیم، همانطور که گفته شد هدفون Studio Buds ویژه سال نو چینی تدارک دیده شده و برنامه‌ای توسط بیتس برای عرضه جهانی آن ارائه نشد.

این شرکت هر سال مدل‌های جدیدی از هدفون‌های TWS خود را معرفی می‌کند و با رونمایی چنین نسخه‌ای نظر هر فردی را به خود جلب می‌سازد. برای کسب جزئیات تکمیلی و کامل این هدفون اخیر بیتس می‌توانید به وب سایت شرکت سازنده مراجعه کنید. پیش از این محصول بیتس پرو شرکت مورد اشاره معرفی شد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا