اخبار

درز اطلاعات زیاد از بازی Grand Theft Auto VI

به تازگی منابع نزدیک راکستار اطلاعات بسیاری درباره بازی Grand Theft Auto VI آینده فاش کردند. اطلاعاتی که شامل گیم پلی، شخصیت‌ها و برخی دیگر می‌شود.

گزارش شده است که یک معرفی کامل برای سه ماهه سوم سال 2022 برنامه ریزی شده است. 500 میلیون دلار برای بازی و 100 میلیون دلار دیگر برای تبلیغات هزینه خواهد شد. در عین حال، طبق پیش بینی، فروش تنها در روز اول ممکن است از یک میلیارد دلار فراتر رود. با قیمت هر نسخه 60 دلار، باید بیش از 16 میلیون نسخه بفروشد. با توجه به پیش‌سفارش‌های چنین عنوانی، این کاملاً واقعی است.

انتظار داریم Grand Theft Auto VI در سه ماهه چهارم سال 2024 برای کنسول پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس با موتورگرافیکی RAGE ساخته خواهد شد. این بازی دارای سه شخصیت اصلی خواهد بود: ریکاردو (یک مامور ویژه کلمبیایی که وسواس ثروت و قدرت دارد)، کیسی (بوکسور سابق با خلق و خوی بد، که به همین دلیل اغلب دچار مشکل می‌شود)، رز (اولین قهرمان زن، بیوه) خواهد بود. این بازی دارای شخصیت‌هایی از قسمت‌های قبلی است.

بازی Grand Theft Auto VI یک تجربه گیم پلی لذت بخش

برای طی کردن مراحل داستانی 75 ساعت زمان نیاز است و وقایع سال 2023 رخ خواهد داد. دنیای بازی نقشه 224 کیلومترمربعی دارد و بازیکنانی از عناوین  Liberty State، Carcer City، Vice City و Cottonmouth در این نسخه مشاهده خواهند شد. گفته شده سیستم مبارزه با Red Dead Redemption 2 مقایسه شده است و “سرگرم کننده‌ترین بازی راک استار گیمز” به حساب می‌آید و تجربه پارکور هم می‌توان داشت. بازیکنان نه تنها می‌‌توانند داستان را مرور کنند، بلکه قابلیت تجربه بازی‌هایی چون گلف، موج سواری، اسکیت بورد، تنیس، استخر شنا، شطرنج، بسکتبال، بولینگ، باشگاه‌های سواری، سینما و برخی دیگر موجود است.

بازی دارای شش ستاره خواهد بود که نشان دهنده میزان علاقه پلیس به شخصیت شماست. پلیس از سگ، گاز اشک آور و سپر محافظ استفاده خواهد کرد. اجساد را می‌توان در صندوق عقب حمل کرد تا آنها را پنهان کرد. Rockstar Games قصد دارد دو نسخه الحاقی داستانی را برای این بازی منتشر کند.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا