اخبار

بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 رسما تایید شد

شرکت اکتیویژن بلیزارد به تازگی تایید کرد که بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 نسخه بعدی سری بازی‌های شوتر اول شخص محبوب Call Of Duty برای سال 2022 است.

البته این خبر دور از انتظار نبود و پیش بینی می‌شد اکتیویژن برنامه‌ای برای تایید چنین عنوانی داشته باشد. پیشتر هم گزارش‌هایی درباره بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 افشا شده است. طبق اطلاعات قبلی این نسخه دنباله‌ای برای Modern Warfare سال 2019 است و حتی تصویر لوگو آن به بیرون درز کرد.

بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 در راه است

به جز یک لوگو جدید اطلاعات بیشتری از این عنوان درز پیدا نکرده و احتمالا در ماه می یا ژوئن رسما رونمایی صورت گیرد. پیش از این نیز گفته شد که اکتیویژن قصد دارد اواخر بهار معرفی از Modern Warfare 2 داشته باشد. جای تعجب نخواهد بود زیرا ریبوت Modern Warfare Infinity Ward در سال 2019 دقیقاً این کار را برای این سری انجام داد، به خصوص در عرضه آن هم چند ماه قبل از Call of Duty: Warzone. بعلاوه، Modern Warfare 2019 هنوز توسط بسیاری به عنوان بهترین Call of Duty در سال‌های اخیر شناخته می‌شود. با توجه به اینکه Infinity Ward روی Modern Warfare II کار می‌کند، طرفداران احتمالاً از دیدن این دنباله هیجان زده هستند. متأسفانه، نمی‌توان گفت که نسخه بعدی چه زمانی خواهد بود، اما اگر مانند Call of Duty در سال‌های گذشته باشد، ممکن است تا ماه‌ها رونمایی به طول انجامد.

پیش بینی شده نسخه جدید در زمان حال باشد و بعید است با توجه به اینکه Modern Warfare 2019 در دوره جنگ جهانی نبود، این نسخه چنین باشد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا