اخبار

اعلام تاریخ انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare II

شرکت اکتیویژن به تازگی خبر داده که بازی Call of Duty Modern Warfare II را در 28 اکتبر سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم در کنار رایانه شخصی منتشر خواهد کرد.

باری دیگر شخصیت‌های محبوب این فرنچایز یعنی کاپیتان پرایس، سوآپ، گوست و چند شخصیت دیگر به این نسخه بازخواهند گشت تا باری دیگر گروه ضربت 141 دور هم جمع شده و به دنبال تروریست‌ها باشند.

توسعه این نسخه برعهده استودیو اینفینیتی وارد قرار دارد که سابقه درخشان خود را در توسعه فرنچایز COD اثبات کرد. گفته شده این نسخه دنباله‌ای برای Modern Warfare 2019 است و وقایع آن پس از داستان نسخه سال 2019 رخ خواهد داد.

بازی Call of Duty Modern Warfare II با حضور شخصیت‌های محبوب

سری Modern Warfare و Black OPS فرنچایز COD همیشه از بخش تک نفره و داستانی غنی برخوردار بودند. انتظار می‌رود سال جاری بازی Modern Warfare II بازگشته و یک تجربه دلچسپ شوتر اول شخص را به طرفداران ارائه دهد.

گفته شده اکتیویژن تصمیم دارد سال 2023 هیچ نسخه‌ جدیدی ارائه ندهد و چرخه انتشار سالانه را بشکند. این یعنی به دنبال ارائه محتوای غنی تر برای فرنچایز ارزشمند خود است. در اخباری مرتبط بازی وارزون 2 هم در اواخر سال 2022 منتشر خواهد شد، یک اثر بتل رویال که توانسته علاقمندان بسیاری بدست آورد.

به هر حال تا ماه ژوئن و رونمایی کامل این نسخه جدید باید منتظر ماند. اکتیویژن سعی دارد با ارائه یک اثر کامل در مقایسه با نسخه‌های قبلی و بازگشت به ریشه‌ها، محبوبیت بازی Modern Warfare II را دوچندان از قبل سازد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا