اخبار

افزایش فروش بازی سایبرپانک 2077 با انتشار نسخه نسل نهمی

به نظر می‌رسد که بازی سایبرپانک 2077 یک بازی از رده خارج شده نیست و به لطف انتشار آپدیت نسخه نسل نهمی رایگان PS5 و Xbox Series X/S در اوایل امسال رشد فروش قابل توجهی کسب کرد.

این خبر را  مدیر استودیو سی دی پراجکت رد Adam Kiciński در جریان کنفرانس مالی اعلام کرد. در این کنفرانس گفته شده که Cyberpunk 2077 در نسخه نسل جدید باری دیگر توانسته محبوبیت خود را کسب کند و رشد فروش 600 درصدی در سه ماهه اول 2022 نسبت به سال گذشته بدست آورده است.

بازی سایبرپانک 2077 و فروش قابل توجه

نکته جالب این است که می‌توانید فروش PC، PS5 و Xbox Series X/S را مشاهده کنید و به نظر می‌رسد که بین این دو پلتفرم نسبتاً متعادل است. در حالی که قبل از آپدیت رایانه‌های شخصی، بازیکنان بیشترین فروش را در اختیار داشتند، احتمالاً به این دلیل که پلتفرم مورد اشاره بود عملکرد نسبتاً پایداری را رقم زد و پس از به‌روزرسانی، فروش PS5 و Xbox Series X/S رشد آشکاری داشت.

شرکت لهستانی CD Projekt Red روی عناوین جدیدی از جمله Witcher 4 مشغول کار است. عنوانی که با آنریل انجین 5 در دست ساخت بوده و انتظار داریم یک اثر ارتقایافته را نسبت به نسخه سوم شاهد باشیم. مشخص نیست بازی Witcher 4 چه زمانی ارائه خواهد شد و سی دی پراجکت رد نیز در این رابطه اظهار نظری ندارد.

اما پیش بینی شده حداقل تا سال 2024 اخباری به گوش رسیده و شاهد معرفی آن باشیم. از آنجایی که این اثر در ابتدا روند توسعه خود بوده و تا انتها فاصله طولانی دارد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا