اخبار

برچسب‌های dbrand گوشی را به Nothing Phone 1 شبیه می کند

شرکت نام‌آشنای dbrand با ارائه یک برچسب خاص، گوشی شما را شبیه به گوشی Nothing Phone 1 می‌کند. در واقع برچسب‌های dbrand شباهت گوشی را به محصول ناتینگ می‌کند. این گوشی به‌تازگی با طراحی خاص و منحصربه‌فردی معرفی شد، اما عرضه‌ی محدود آن باعث شده تا همه افراد امکان خرید آن را نداشته باشند‌.

حالا برای اینکه‌ همه کاربران بتوانند از این نوع طراحی استفاده‌ کنند، شرکت dbrand برچسب‌هایی به نام  Something برای گوشی‌های آیفون 13 پرو مکس، پیکسل 6 پرو و گلکسی S22 اولترا معرفی کرده که با چسباندن آن‌ها به پنل پشت‌ این گوشی‌ها می‌توانید آن‌ها را شبیه به ناثینگ فون 1 کنید.

برچسب‌های dbrand با ویژگی خاص

این شرکت قبلا هم پنل‌های Darkplates پلی استیشن 5 را به بازار عرضه کرده بود که بعد از شکایت سونی مجبور به متوقف کردن فروش آن شد. البته dbrand موفق شد با تغییر جزئی در طراحی، فروش آن‌ها را از سر بگیرد.

شرکت Nothing به ریاست کارل پی سعی کرده با معرفی گوشی Nothing Phone 1 ایده متفاوتی از یک گوشی هوشمند را ارائه دهد و حالا به نظر می‌رسد این ایده مورد توجه مشتریان و سایر برندها قرار گرفته است. البته توجه داشته باشید که این برچسب یا همان اسکین، با LEDهای نورانی Nothing Phone 1 همراه نیست!

برچسب Nothing Phone 1 برای گوشی‌‌های آیفون 13 پرو مکس، پیکسل 6 پرو و گلکسی S22 اولترا از وب‌سایت Dbrand به قیمت 24.95 دلار قابل سفارش هستند. اگر بخواهید یک کیس هم به همراه آن خریداری کنید، باید مبلغ 55 دلار بپردازید. به هرحال برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت دی برند مراجعه داشته باشید.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا