اخبار

دنباله بازی Death Stranding در دست ساخت است

نورمن ریداس در مصاحبه‌ای با مجله Leo، اساسا تایید کرد که کار بر روی دنباله‌ای بازی Death Stranding در سال 2019 آغاز شده است. ریداس که در نقش شخصیت اصلی بازی سم پورتر بریجز بازی می‌کرد، در مورد پروژه‌هایی که روی آنها کار می‌کند، پرسیده شد. هنگامی که به نقش او در Death Stranding اشاره شد، ریداس اظهار داشت: “ما تازه دومی را شروع کردیم.”

ریداس تایید کرد که دنباله‌ای برای این بازی آغاز شده و در حال حاضر نمی‌تواند اطلاعات بیشتری ارائه دهد و بزودی عوامل سازنده با معرفی آن جزئیات کافی را ارائه خواهند داد. او از مصاحبه کننده درخواست نمود تا به اجبار دنبال اطلاعات بیشتری نباشد.

بازی Death Stranding بزودی دنباله ای دارد

بازی Death Stranding در سال 2019 توسط کوجیما پروداکشنز ساخته شد. به طور معمول در طی  توسعه خود به دلیل همکاری نزدیک Reedus، بازیگر Mads Mikkelsen و طراح بازی Hideo Kojima، خبرساز شد.

Reedus در ابتدا توسط کوجیما برای یک بازی جدید Silent Hill انتخاب شد که در آن زمان با نام Silent Hills P.T شناخته می‌شد. آن بازی هرگز منتشر نشد و در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. اما کوجیما و ریداس برای تولید Death Stranding که به خاطر خط داستانی و دنیای بازی پیچیده شناخته شده است، به همکاری با یکدیگر ادامه دادند.

زمان نشان خواهد داد که آیا دنباله آن در همان دنیای پرجزئیات که در نسخه اصلی 2019 شکل گرفت اتفاق می‌افتد. با شناخت کوجیما، ما با چند پیچ ​​و خم داستانی رو به رو هستیم. به هر حال جهت کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا