اخبار

اولین تصاویر پهپاد DJI Mavic 3 به بیرون درز کرد

DJI از برندهای مطرح تولیدکننده پهپاد بوده که از طراحی حرفه‌ای و مشخصات خوبی برخوردار هستند. یکی از مدل‌های آینده این برند پهپاد DJI Mavic 3 است که بزودی از راه خواهد رسید.

پیشتر تصاویر و اطلاعاتی از پهپاد نسل بعدی DJI Mavic 3 بدست آوردیم و حال نوبت به جزئیات بیشتری رسیده و همچنین تصاویر جدیدتری در اختیار قرار گرفته است. محصولی که نسبت به نسل پیشین فناوری‌های نوین پیدا خواهد کرد و در طراحی آن نیز تغییراتی حاصل خواهد شد که قابل توجه خواهد بود.

پهپاد DJI Mavic 3 با طراحی بهبودیافته

اولین تصاویر پهپاد DJI Mavic 3 به بیرون درز کرد

دی جی آی می‌خواهد پهپادی را معرفی کند که از مشخصه‌های برجسته بهره می‌برد. حساب توییتر مورد اشاره افزود که DJI دو مدل Mavic 3 با سخت افزار دوربین یکسان و سایز کمی بزرگ‌تر از مدل Mavic 2 عرضه خواهد کرد. ظاهراً مدل پایه دارای SSD نیست و کارت حافظه microSD را به عنوان تنها روش ذخیره سازی در نظر گرفته شد. بالعکس دیگری دارای SSD یک ترابایتی است، همانطور که قبلاً گزارش کردیم.

علاوه بر این،DealsDrone ادعا می‌کندکه Mavic 3 دارای یک کنترلر جدید خواهد بود. ظاهراً این ریموت شبیه نسخه‌های قبلی است، البته با سخت افزار ارتقا یافته که از OcuSync 3.0 (O3) DJI پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر، قیمت مشخص نیست اما DealsDrone اعلام کرد که DJI به طور موقت Mavic 3 را برای عرضه در ماه نوامبر برنامه ریزی کرده است.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا این شرکت بزودی محصول جدید خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا