اخبار

اولین بسته بازی Dying Light 2 Stay Human تا سپتامبر تاخیر خورد

علاوه بر اعلامیه‌های تاخیر اخیر، Techland اعلام کرد که اولین DLC داستانی بازی Dying Light 2 Stay Human از ژوئن تا سپتامبر به تعویق افتاده است. توسعه‌دهنده با استناد به تمایل خود به “صادق و شفاف بودن با طرفداران” می‌گوید که برای توسعه آن به “کمی زمان بیشتری” نیاز دارد.

بازی Dying Light 2 Stay Human و تاخیر در انتشار بسته داستانی نخست

در یک نقشه راه به روز شده، برخی از ویژگی‌ها و محتوای جدیدی را که می‌توان در ماه‌های آینده انتظار داشت، تشریح کرده است.ژوئن شاهد انتشار حالت Photo Mode به همراه اولین «فصل» به نام «در ردپای یک شبگرد» است. ماموریت‌های جدید، جوایز، دشمنان، جوایز و سیستم Agent و Rank با به روز رسانی اضافه می‌شوند. جالب اینجاست که فصل دوم برای سپتامبر تا نوامبر در نظر گرفته شده است و حتی دشمنان، ماموریت‌ها، جوایز و غیره بیشتری را اضافه می‌کند.

در مورد DLC داستان دوم، به سادگی برای آینده همراه با سلاح‌های جدید، دشمنان، داستان‌ها، رویدادها و محتوای اضافی در نظر گرفته شده است. منتظر جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشید. Dying Light 2 Stay Human در حال حاضر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC با نسخه Nintendo Switch در اواخر امسال در دسترس است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا