اخبار

ٍٍEA ناشر بازی Lord of the Rings برای موبایل خواهد بود

شرکت EA به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد یک بازی نقش آفرینی کلکسیونی CRPG را برای موبایل عرضه کند. این شرکت با Middle-earth Enterprise برای توسعه بازی موبایلی آینده که اطلاعات کمی در مورد آن داریم، همکاری خواهد داشت و آن چیزی نیست جز یک بازی Lord of the Rings برای گوشی‌های هوشمند.

این بازی The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth نام دارد و وعده ارائه داستانی همه جانبه، نبردهای نوبتی، سیستم‌های مهارتی عمیق و فهرست گسترده‌ای از شخصیت‌ها از سراسر جهان وسیع ارباب حلقه‌ها و هابیت را دادند.

بازی Lord of the Rings برای موبایل در راه است

حلقه اصلی گیم‌پلی بازیکنان را مجبور می‌کند تا با داستان‌های محبوب دنیای تالکین مبارزه کنند و سعی کنند بر چالش‌هایی که شرارت‌های بزرگ سرزمین Middle-earth به آن‌ها وارد می‌کنند غلبه نمایند. این یک بازی رایگان (با خریدهای درون بازی) خواهد بود که به اتصال مداوم اینترنت نیاز دارد.

EA همچنین تایید کرد که انتظار می‌رود این بازی تابستان امسال وارد تست بتای محدود منطقه‌ای شود، اما مشخص نکرد که دقیقاً کجا و چه زمانی در دسترس خواهد بود. این تقریباً تمام چیزی است که در حال حاضر در مورد بازی بازی لرد آو د رینگ شرکت EA موجود است. ناگفته نماند که یک عنوان اصلی از بازی لرد آو د رینگ هم در دست ساخت قرار داشته و مشخص نیست چه زمانی دردسترس قرار می‌گیرد.

بی‌شک بازی موبایل لرد آو د رینگ با داستان غنی و عمیقی که دارد می‌تواند نظر علاقمندان را به شدت جلب کند. شرکت EA درصدد بوده تا بزودی اطلاعات بیشتری دردسترس قرار دهد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا