اخبار

به‌روزرسانی ویژه برای استفاده از فیس آی دی روی واتس اپ

قابلیت‌هایی مانند گشودن دستگاه با اثر انگشت و تشخیص چهره را می‌توان فناوری‌هایی نسبتا پیشرفته دانست که بسیاری از نر‌م‌افزارهای محبوب امروزی ما پیش از عرضه این فناوری‌ها ساخته و ارائه شده بودند. با این حال این برنامه‌ها یک به یک به سوی دنیای مدرن گام برمی‌دارند و به‌تدریج در حال سازگاری با امکانات جدید تلفن‌های همراه هستند. در این میان یکی از برنامه‌های بسیار پرکاربر جهان یعنی واتس اپ نیز اعلام کرده است که به‌زودی قابلیتی را به کاربران ارائه خواهد کرد تا بتوانند از فیس آی دی روی واتس اپ استفاده کنند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

همان‌طور که می‌‌دانید، قابلیت فیس آی دی یکی از قابلیت‌های محبوب سری جدید دستگاه‌های آیفون شرکت اپل است که یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های تشخیص چهره جهت قفل‌گشایی دستگاه‌های همراه به‌حساب می‌آید. با این تفاسیر این امر که فیس آی دی روی واتس اپ نیز مورد استفاده قرار بگیرد، امر چندان عجیبی نیست.

به‌روزرسانی ویژه برای استفاده از فیس آی دی روی واتس اپ

به این ترتیب هنگامی که دستگاه خود را با این قابلیت سازگار می‌کنید، هر زمانی که واتس اپ را باز کنید باید ابتدا به کمک قابلیت فیس آی دی، هویت خود را تائید کنید و سپس قادر به ادامه کار با این نرم‌‌افزار خواهید بود. البته این قابلیت به نحوی طراحی شده است که می‌توانید امکان مشاهده نوتیفیکیشن‌ها را مسدود ساخته یا این که این امکان را برای  استفاده توسط کاربران آزاد بگذارید و به همین دلیل نیز آزادی عمل زیادی در استفاده از فیس آی دی روی واتس اپ خواهید داشت. با این تفاسیر به زودی شاهد آن خواهیم بود که واتس اپ علاوه بر فیس آی دی با سایر ساختارهای تشخیص چهره نیز سازگار خواهد شد.


مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا