اخبار

فروش بازی Football Manager 2022 به یک میلیون نسخه رسید

بازی Football Manager 2022 عنوانی است که بازیکنان را موظف می‌کند بهترین باشگاه فوتبال جهان را بسازند، به تازگی موفق شد یک میلیون نسخه به فروش برساند.

مایلز جاکوبسون، کارگردان، این بازی ورزشی در توییتر به این خبر اشاره کرده و تایید نمود که این میزان فروش نقطه عطفی برای استودیو سازنده بوده و موجب می‌شود تا به ساخت نسخه‌های بعدی فکر کنند. وی بیان داشت: “در این زمان‌های سخت، به‌ویژه با بحران هزینه‌های زندگی، این چیزی نیست که ما آن را بدیهی بدانیم.”

“بنابراین از همه شما که بازی را خریداری کرده اید یا از طریق Game Pass یا سایر سیستم عامل‌ها بازی را تجربه نمودید، تشکر می‌کنیم.” Football Manager 2022 که در 9 نوامبر 2021 منتشر شد، کمتر از هشت ماه طول کشید تا به این نقطه عطف در فروش دست یابد. در بحث مقایسه، نسخه قبلی آن در کمتر از دو ماه به آن نقطه عطف رسید و همچنان رکورد سریع‌ترین فروش فرنچایز را در اختیار دارد.

بازی Football Manager 2022 و رسیدن به فروش بزرگ

با توجه به ویژگی‌های جدید، Football Manager 2022 123 لیگ فوتبال و بیش از 500000 بازیکن واقعی را برای جذب ارائه می‌دهد. ویژگی‌هایی مانند جلسات کارکنان، به کارگیری مدیر جدید، بهبودهای پیش‌نویس فانتزی و گزارش‌های هفتگی ترکیبی نیز همراه با اضافه شدن نقش Wide Center-Back در این عنوان قابل مشاهده هستند. در زمینه انیمیشنی نیز شاهد بهبودی هستیم که نسبت به نسخه قبل ارتقایی را نشان می‌دهد. این بازی یک اثر جذاب برای دوستداران فوتبال است.

برای جزئیات بیشتر، به وب سایت رسمی بازی مراجعه کنید. Football Manager 2022 در نوامبر سال گذشته برای پلتفرم PC، Xbox One، Xbox Series X/S، Android، iOS و Nintendo Switch به همراه Game Pass در دسترس است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا